Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami a zacskómon. Mi lehet?

Van valami a zacskómon. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem borotválni ott lent, megvágtam magam, és viszketett és ilyen dumo lett ott, nem tudom ott volt e előtte, azt hittem szőr gyulladt be vagy nőtt be. Viszketett is utána fájni nem fájt, pár nap mulva elmult a viszketés azt hittem a dumó is. Ma megint borotváltam és észrevettem hogy még ott van, bal oldalt a hímvessző tővének a szélénél és a zacskóm találkozásánál van. Igazából a zacskómon van, mert ahogy huzom a zacskóm bőrét, jön vele az is, szal nem vmiből nőtt ki, hanem a bőrömön kell lennie. Ilyen pattanás szerű vmihez tudnám hasonlítani, vagy vízhólyaghoz. piros, de ha összenyomom akkor ilyen fehéres kékes, mintha vmi váladék lenne benne. Próbáltam kinyomni nem jött semmi. El kéne menjek vele orvoshoz, vagy majd elmúlik? Mi lehet? Max fél centi átmérőjű, de sztem kisebb. Előre is köszi!
2012. nov. 23. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsírcsomó lehet.Esetleg kása daganat képződmény .Ha ez lenne meg kell várni amíg besárgul,megérik akkor lehet kinyomni .

Mindenesetre ne nyomkodd,mert az biztos hogy nem tesz jót neki .

2012. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor ezek nem veszélyesek, nem kell doki iylesmi, elmúlik majd?
2012. nov. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!