Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ez oxigén hiány?

HunnMonster kérdése:

Lehet ez oxigén hiány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap mikor mentem fürdeni,és tiszta gőz volt a fürdő mikor engedtem a vizet, és mikor lehajoltam hogy elkezdjem kavarni a vizet, akkor hirtelen beszédültem de nagyon, ezzel nincs is olyan nagy gond, de mikor lefeküdtem az ágyamba fürdés után, akkor úgy éreztem hogy mindjárt elájulok annyira szédültem, felültem az ágy szélére, és akkor hirtelen annyira elkezdtem szédülni, hogy mondom én összeesek..az volt a vége ennek az egésznek, hogy a szívem hirtelen felpörgött és a mellkasomban a szívemnél meleg érzést éreztem, vagy is inkább forrót, és nagyon sokat ásítottam, vagy 10x 5 percben..és mikor vissza feküdtem megint szédültem, szóval akkor jött rám mikor fekszem, de mikor felülök akkor nem szédülök, mitől lehet ez? Válaszokat előre is köszönöm! 17/F



2012. nov. 29. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a vérnyomásod.Lehet túl alacsony.Oxigénhiány pedig azért lép fel mert túl lassan megy a vér az agyba ami szállítja az oxigént.Lehet még a nyaki izmok görcse is amit stressz okoz.Keresd fel a körzetit.
2012. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm..hát az itteni orvosok egy ***** nem írom mik.:) életemet nem bíznám rájuk..köszönöm a választ.
2012. nov. 29. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valami vérnyomás probléma lehet .
2012. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem hogy elvileg enyhe szív ritmus zavarom van.
2012. nov. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!