Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénteken körülmetéltek, és...

Pénteken körülmetéltek, és néha amikor feláll akkor fáj. Ez normális ekkor?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fáj amikor feláll néha. Ez enyhülni fog 2,5 hét után? Még benne van mindegyik varrat.
2012. dec. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
igen az. később jobb lesz. nagyon sokat fog állni a kukid, tovább fogod bírni és könnyebben felizgulsz. a fityma gusztustalan, örülj neki h leszedték.
2012. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszolónak (és a kérdezőnek is) üzenem,hogy a fityma NEM gusztustalan, csupán mosakodni kell. OKKAL van ott, ahol van és csak indokolt (orvosi) essetekben ésszerű az eltávolítása. Mindenféle egyéb vallási vagy szexuális megfontoltságból ostobaság.



Egyébként igen, ez normális, de ha túl erősnek vagy hosszan tartónak érzed a fájdalmat, konzultálj az orvosoddal.

2012. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És még valamit. Amikor feláll akkor nagyon nagyon vörös a makkom. Ez is normális? Ez is enyhülni fog. Pénteken kell varratszedésre mennem.
2012. dec. 3. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Te magad vagy gusztustalam 1 es a válaszoddal együtt .

Jobb lenne ha kerülnéd az ilyen nyilatkozatokat

fúúúúj !

2012. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
normális természetesen. Én első reggelen úgy ébredtem, hogy annyira fáj mintha harapófogóval rángatnák. Normálisak! :D
2012. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gusztustalan valamelyik testrésze itt az egyik válaszolónak? ÉN örülnék, ha lenne "gusztustalan" fitymám. Odaadnám érte kb az összes pénzemet :(
2013. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!