Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha farkamra teljesen feláll...

Ha farkamra teljesen feláll állapotbaa vissza húzom a bőrt akkor és újra lecsúszik az normális? Vagy fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Létszives normálisan válaszoljatok. Előre is köszönöm.
2010. ápr. 29. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és merevedéskor magátol lemegy a bőr ez normális?
2010. ápr. 29. 20:48
 2/8 anonim válasza:
100%
Ez semmiképp sem fitymaszűkület! Sztem örülj neki! Ha fitymaszűkületed lenne, akkor nem tudnád lehúzni a bőrt! :(
2010. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen várom mások válaszát is.
2010. ápr. 29. 21:05
 4/8 anonim válasza:
hali, én érdeklödnék hány éves vagy?
2010. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg semmi baj nincs...
2010. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy 15.
2010. ápr. 30. 15:52
 7/8 anonim válasza:
Nem gond. Én nekem is ez van, rá is kérdeztem már én is másoknál de ez nem baj. Szóval ne izgulj 15/f
2010. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

A makkot fedő, hátrahúzható bőrt fitymának nevezzük. Ez a kis bőrdarab kb. 3 millió sejtet, (kiterített állapotban) 4 méternyi ideget, 50 idegvégződést, 100 mirigyet és 1 méter hosszú eret tartalmaz.


A makkot fedő, hátrahúzható bőrt fitymának nevezzük. Születéskor ez "csak" egy bőrkettőzet, mely újszülött fiúkban az esetek 98%-ban sejtesen tapad a makkhoz - ez a tapadás tehát normális, kb 4-5 éves korig. Ugyanakkor ez a kis bőrdarab kb. 3 millió sejtet, (kiterített állapotban) 4 méternyi ideget, 50 idegvégződést, 100 mirigyet és 1 méter hosszú eret tartalmaz. Hivatott a pénisz legérzékenyebb makki részének fedésére, és szerepet játszik szexuális aktus közben a pénisz hüvelyen belüli szabad mozgásának elősegítésében.

2010. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!