Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel kell tisztában lennem...

Iamdeath kérdése:

Mivel kell tisztában lennem ha intim testékszert szeretnék? (Férfiak)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a fajtát néztem ki magamnak, mivel tudomásom szerint nem feltétlenul halad át a piercing a pisicsatornán, tehát nem lenne olyan problémám, h ulve vizeljek, ahogy azt pár fórumon olvastam (meg is ijedtem :D)


Bár ekozben már ennek is utána olvastam -


[link]


és azt írják, h aktus kozben izgatja a no G-pontját, ami miatt gondolkozom rajta..


A kérdésem az lenne, h milyen veszélyekkel járna ez, tapasztalatokat olvasnék szívesen, és, h mivel tartsam karban, ápoljam, gyorsítsam és segítsem a gyógyulást ha már rávetemedtem? Esetleg a szexuális életemre mennyire lenne hatással? Mindenféle információt szeretnék tudni, elore is nagyon koszonom!


Mindenképpen tudni szeretném, h mire számítsak, meddig fogok szenvedni vele, mire teljesen begyógyul!


Szeretnék elore is megkérni mindenkit, hogy ne árassza el a válaszfalat mindenféle trágárkodással, tisztában vagyok vele, hogy ez sokak számára elkorcstelen és visszataszító, de én most infót és segítséget kérnék ezzel kapcsolatban, (esetleg ha valaki odaírja, h undorító, odabiggyeszthetne még annyit, h tud e róla valamit..) koszonom!


Pontozok mint az állat!


18/F



2012. dec. 4. 01:34
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


tisztább kép a másodikról!

2012. dec. 4. 01:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mégis elsőre az Albert karikát javasolnám! Azt ha nem jön be akkor kiveszed és egy idő után eltűnik a helye. Igen az a húgycsőbe rakják, de könnyebb hozzá szokni és utána jöhetnek ezek. Mivel ezeket a makkba szúrják elég hosszadalmas a gyógyulás.
2012. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak annyi a baj, h nekem az annyira nem jon be..mindenkepp ekozul a ketto kozul valasztanek!
2012. dec. 4. 02:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a függőlegest javaslom!
2012. dec. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt!

2012. dec. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

en ugy tudom, hogy nagyon veszelyes egy ilyen, es komoly hatassal lehet a makk erzekenysegere, tovabba mindamellett, hogy nagyon hosszadalmas a gyogyulasa, allandoan begyulladhat a legaprobb dologtol is az ekszer hollete miatt.


amugy szerintem veszelyes is lehet, bar meg nem volt ilyen kuki bennem, de mar hallottam olyat, hogy a lany kivetette a pasijaval, mert nagyon kellemetlen volt neki

2012. dec. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az egyébként hülyeség hogy ülve kell pisilni, mert nekem volt húgycsövemben kisebb, és kb. 4mm átmérőjű piercing is (P.A.), de tudtam rendesen pisilni. Az igaz hogy nem olyan szép sugárban mint előtte. Volt keresztben is átszúrva a makkom, viszont az rendesen fájt, és nagyon lassan gyógyult és eléggé vérzett is. 3-4 hét után kivettem utána pár nap alatt begyógyult. Ha mindenképp ragaszkodsz ahhoz a kettőhoz, szerintem mindegy melyiket választod, mert mindkettő a barlangos testeken halad át. Mindkettő lassan gyógyul. Azt, hogy melyik nő hogy viszonyul hozzá az változó. Volt olyan aki ragaszkodott hozzá hogy kivegyem, de volt olyan aki élvezte hogy benne van, teljesen partner függő. Én mindenesetre szeretem, nekem bajom nem volt egyikkel sem nem gyulladt be. PA szépen begyógyult, a nagyobb is kb. 2 hét alatt úgy, hogy használtam is a cerkát rendszeresen. Ha tetszik csak ajánlani tudom, ha valaki nem szimpatizál vele kiveszed és kész.
2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van
2017. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!