Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történthet szex közben, ha...

Mi történthet szex közben, ha rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés

Rövid a fitymafékem, ha merevedésem van akkor nem tudom hátrahúzni a fitymámat annyira, hogy az kisimuljon. Lehet ebből gond szeretkezés közben?, azért kérdem, mert még szűz vagyok(17 évesen) és nem tudom mire számitsak...amikor behatolsz a punciba akkor a fityma egészen hátra csúszik, vagy hogyan szokott ez történni?

Értelmes válaszokat várok. Köszönöm



2012. dec. 9. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg rövid, elszakadhat.
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a péniszem hossza, olyan 16,5-18cm között szokott lenni, amikor teljesen megmerevedik akkorsem szokott fesziteni a fitymafék, de ha megpróbálom hátrahúzni akkor nem enged ki túl sokat...cask kb. 1cm-t az egy centi után kezd fájni és úgy max. 2 cm-t enged, de ha még azon túl is erőltetném lehet elszakadna...esetleg nem lehet nyújtani? Melegviz alatt tusolás közben...ilyesmik?Lehetséges?
2012. dec. 9. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt egy apró, ambulánsan és helyi érzéstelenítéssel végzett műtéttel meg lehet oldani rövid idő alatt. Nem tudok arról, hogy a nyújtogatás tényleg hatásos volna.
2012. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is kicsit rövid volt, nem foglalkoztam vele, aztán egy fél éve-éve leszakadt egy aktus közben. Fájni nem igazán fájt, de vérzett, mint az Isten nyila. Le kellett fertőtleníteni, kamillázni, és két hét alatt szépen begyógyult kb. Azóta nem rövid. :)
2012. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*nem leszakadt, hanem elszakadt. :) Nem ugyan az. :)
2012. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)) Hát igen, nem mindegy..na és ha elszakad az nagyon fáj?, Mert előfordulhat,hogy rám is ez vár XD... a szüleimmel az ijesmikről nagyon nem szoktam beszélgetni szóval nem megy, hogy megműtessem...majd esetleg, ha 18 elmúlok, akkor anélkül h bárki is tudná megműtetem...de még az sem biztos...majd az elsőnél meglátom milyen és, ha nagyon szar akkor vagy elszakitom, vagy megmütetem XD.
2012. dec. 10. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fájdalom miatt kell megműttetni, hanem a profi vérzéscsillapítás miatt. Ha otthon szakítod el (ami tudatosan szerintem nem lehetséges) akkor a legnagyobb veszély, hogy dől belőle a vér. A másik ó, hogy nem ott és nem megfelelő mértékben szakad illetve forr össze.


Urológiai szakrendelésen pár perc alatt megvan, profi eredménnyel. Érdemes megcsináltatni annak is, akinek nem rövid!

2012. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...ebben igazad van elismerem. Remélem azért nem szakad majd el(csak hogy ne forrjon csúnyán vissza) de akkor nem értem mi a szerepe enek a féknek, ha még annak is ajánlod átvágatni(orvosi beavatkozással), akinek normális????
2012. dec. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!