Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fenék edzése hogyan?

Fenék edzése hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok , mostanában egyre jobban zavar h sztem az át lagnál nagyobb fenekem van , fiú vagyok 12 éves és nem érzem jól magam emiatt ! Mert igazából nem vagyok kövér , elég sokat mozgok is csak én biztos oda hízok főként ! Arányaim már amennyire megvannak de széls csípőm van egyszóval mindenhol jó kötésű vagyok ! Tudom nem ezzel kéne most foglalkoznom de engem zavar ! Ezért szeretném segítségeteket kérni h tudok legjobban fogyni mivel nincs helyi fogyás , miket javasoltok mikre kell odafigyelni étkezéskor ? Meg néhány jó tanács a fogyáshoz , jah és rá is szeretnék gyúrni gyakorlatokkal ha tudtok ajánlani ? A sport amit az utóbbi időben egészségügyi okokból new csináltam az az úszás volt! köszönöm előre Is!

2012. dec. 11. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mozogjál sokat,meg ahogy írtam priviben
2012. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első! Nekem is elküldenéd amit neki írtál privátba? Nekem is hasonló gondom van.
2012. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hali 2 es. Hogy tudunk egymásra találni,neked is írnék ?
2012. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves #1-es!

Látom, itt most már többen is írnak, hogy lenne igényúk a jótanácsaidra. Miért nem írod akkor meg inkább itt nyíltan mindenki előtt? :-o Uis nekem is felkeltette a figyelmemet a dolog, és azért lefogadom, hogyha vki --- akinek ugyanez a baja és rákeres -- megtalálja ezt az oldalt, akkor nagyon örülne, ha találna is vmi hasznos jótanácsot.


Nem glod, hogy sokkal több embernek tudnál segíteni ezzel? Vagy saját módszerről van szó, azért privizteted csak?

2012. dec. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem ír nyilvánosan, mert valami kamu terméket akar eladni. Ha nyilvánosan megírná, egy perc alatt szétszednénk, megaláznánk, kiderülne a hazugság. Mindig ezt csinálják, mintha titok lenne, pedig csak a csalást leplezik...Így van ez, de ha nem én is várom a titkos receptet, szakemberként nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a "titok".
2012. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Google! A barátod! Tele van a Google ilyen testmozgás módszerekkel, leírásokkal, videókkal. Külön nőknek, külön férfiaknak.
2012. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:07 Sejtem én is, igazad lehet!
2012. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!