Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég sok anyajegy van rajtam,...

Elég sok anyajegy van rajtam, a testemen is de ami ennél jobban zavar hogy az arcomon is, tisztítom rendszeresen, alaposan, és ma mégis felfedeztem az arcomon egy új anyajegyet, tudtok e valami okosságot az eltüntetésükre vagy halványításukra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sok van és még jönnek. Ezeket úgy tudod eltüntetni, ha leszedeted őket. Máshogy nem igazán. Illetve ez nem egy bőrhiba, vagy kis pattanás, amit el tudsz halványítani.

És nem attól jönnek ki, hogy nem tisztítod rendesen. Ez genetika.

Ami inkább fontosabb, hogy évente egyszer csináltass anyajegyszűrést, illetve figyelt őket, hogy nincs-e elváltozás rajtuk, mert könnyen bőrrákot okozhatnak, de ha időbe észre van véve, akkor nem lesz baj.

Én egyébként most voltak ilyen szűrésen, de szerencsére mindent rendben találtak.:)

2012. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem szedetném le ,mert egy heg sem szebb látvány ott.

Ezzel jobb együtt élni,ne háborgassuk ha nem múszály .

2012. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az első kommentelőnek írnám, voltam én is bőrgyógyászaton mert a hátamon is van 3 db anyajegy ami nagyon inkább ki dudorodik féltünk nehogy baj legyen vele, de hála Istennek nem volt semmi, el se kell őket távolítani csak egyet jelöltek meg hogy esetleg ha szeretnénk, nehogy ledörzsölje a ruha. Egyébként igaz genetika.. együtt kell vele élnem, viszont van 1-2 amit majd előbb utóbb leszedetek mert kidudorodik és félek hogy elkaparom. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2012. dec. 15. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt 4 db anyajegyem, de csúnyák voltak és picit nagyok. elmentem orvoshoz mert már idősebb koromra zavarni kezdett, azt mondták, nem kell levetetni mert egyébként egészségesek. Mondtam, nem baj, kapják le rólam. 15 perces beavatkozás után már meg is szabadultam tőlük.
2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előző kommentelőtől kérdezném hogy ez fájdalmas vagy érzéstelenítenek, mivel?
2012. dec. 22. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
helyi érzéstelenítés, szurit kapsz de abból sem érzel semmit. Nem kell aggódnod, fájni nem fog és pillanatok alatt túl is vagy rajta. Utána nem érheti napfény, le kell ragasztanod plusz kenegetned körömvirág krémmel és annyi. De ezeket úgyis elmondják neked.
2012. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor minél előbb kerítek időpontot és leszedetem, köszönöm a válaszokat :))
2012. dec. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!