Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segitséget kérek! 11-éves a...

Segitséget kérek! 11-éves a fiam a fütyijén nem megy hátra a bőr nem akarja engedni hogy felhuzzam neki?

Figyelt kérdés
Orvoshoz sem vinnám szivesen ezt is véletlenül vettem észre mert lázas volt és én fürdettem le.

2012. dec. 22. 16:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy nem vinnéd szívesen, de ha fitymaszűkülete van esetleg NEM ÁRTANA.
2012. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem kedv kérdése. Ez elmondás alapján egy fitymaszűkület.

A fitymaszűkülettel pedig urológushoz kell menni.

2012. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nagyon feszül neki és kicsitpiros is és érzékeny.
2012. dec. 22. 16:41
 4/34 anonim ***** válasza:
44%

Hali!


Előszöris őrizd meg a nyugalmadat, és írd le pontosan hogy...

_ Te hogyan derítettél fényt erre, és amikor ezt észrevetted, mit csináltál, mit tapasztaltál, és erre a gyerkőc mivel ill. hogy reagált? Hogyan, ill. miben nyilvánult meg az, hogy nem akarja engedni?

_ Te az apukája vagy neki, vagy az anyukája?

_ Megkérdezted-e a fiad miért nem akarja engedni? Mit mond ő és hogyan viselkedik, amikor ez a téma előkerül?


Addig ne vidd orvoshoz, amíg nem tudjuk, h. a fiad mi miatt nem működik együtt, különben ha el is vinnéd orvoshoz, és ott lefogva húznák neki hátra, eléggé fájdalmas és lelkileg maradandóan negatív, számára félelmet és szégyenérzetet keltő nyomot hagyna benne ez az egész, amely később nagy vszséggel a csajozásnál ill. a kapcsolataiban is megnyilvánul6, azokra kihat6. Ezt jó lenne elkerülni, ill. megelőzni, ezért inkább csak apránként haladjunk. Rendben? :-)


˙

Fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
anyuka vagyok. Én mosdattam és megakartam mosni mikor huztam naem jött és felszisszent. Azóta nem akarja hogy menézzem takargatja előttem oda teszi a kezét mikor megakarom nézni neki.
2012. dec. 22. 17:33
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem célravezetőbb lenne, ha az apuka, vagy valami nem túl idős, közeli férfi hozzátartózó beszélgetne erről vele. Megkérdezné, hogy magának sikerült-e már hátrahúznia, esetleg pisilésnél nem csíp-e neki, illetve elmondhatná, hogy ezt felnőtt korban sokkal nehezebb kezelni, úgyhogy el kell menni vele orvoshoz. Egyébként kisebb korában minden rendben volt?
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
6 évesen még rendb volt azóta nem néztem egyedül fürdött. gondoltam rendbe van iskolaorvos gondolom vizsgálta
2012. dec. 22. 18:15
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább apukára bíznám a dolgot. Amúgy valószínű, hogy orvoshoz kell vinni.
2012. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Anyuka!


Kicsit talán most keménynek hangzik majd az alábbi pár kérdésem, de tényleg tedd/tegyétek fel magadnak/magatoknak ezeket, mert ha eddig nem jött elő, akkor most fontos lenne megvizsgálni az előzményeket, hogy utána a folytatás pozitív végkimenetelt eredményez7sen! :-o


˙

"6 évesen még rendb volt azóta nem néztem egyedül fürdött."

_ Miért nem? Na és az apuka is... miért nem? :-o


"gondoltam rendbe van,"... "iskolaorvos gondolom vizsgálta"

_ Gondoltad...gondoltad... do.Ob ...Minden elcseszett dolog így kezdődik...

"-- Azt hittem/gondoltam, hogy... :-s "

_ Miért csak gondoltad? Miért nem kérdeztél rá ténylegesen a gyereknél és az iskolaorvosnál, függetlenül attól, hogy úgy érezted, minden okés nála?


˙

Vagy inkább azt kérdezném meg,

_ Védőnő meddig ellenőrizte a gyermeket?

_ A gyermek születése után nem beszélgettetek erről a védőnővel?

_ Az apuka eddig mit csinált?

_ A fiatok az első gyermeketek?

_ A családban, rokonságban nem volt senki, akinek volt odalent fütyigondja?


˙

Üdv: EE

......(^|^|^)

2012. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
64%
18 éves vagyok volt nekem is ez a problémám amikor eljött "annak" az ideje furcsa volt nekem is, hogy miért ilyen, szüleimnek nem mertem szólni. Amikor zuhanyoztam magam húztam mindig egy kicsit hátrébb néha felrepedt a bőr és WC-re is úgy mentem el, hogy egy diót a számba vettem volna kettéharaptam volna úgy fájt, de végül már nem volt fitymaszűkületem, ha ezt nem akarod, hogy végig csinálja majd a fiad akkor javaslom fordulj orvoshoz. :)
2012. dec. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!