Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzek valamit a jobb herém...

Érzek valamit a jobb herém mögött . Lehet hogy hererák?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon-nagyon régen hallottam a hererák tüneteiről ... hogy a here mögött egy kis dudor és fáj.Nos most én is éppen játszottam velük (Férfiak :D)és éreztem hogy valami kis dudor van mögötte ... nem fáj ... és nem is fájt,de aggódom ... lehet hogy hererákom van? :S

2012. dec. 28. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A jobb oldali hererák kissé gyakoribb, mint a bal oldali, és az esetek 3-5 százalékában kétoldali is lehet.



A hererák tünetei


Fájdalommentes csomó vagy duzzanat valamelyik herén.

A here érzetének, tapintásának megváltozása, érzékenysége vagy akár érzéketlensége.

Tompa fájdalom az alhasban vagy az ágyékban.

Hirtelen folyadékgyülem megjelenése a herezacskóban.

Fájdalom vagy kényelmetlenség érzése a herében vagy a herezacskóban.

2012. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ott kitapintani akár egy izmot is.
2012. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok 16 éves vagyok de nekem is ezek a problémáim csak nekem fáj néha a herém de néha nem.Nyárol pl annyira fájt hogy nem tudtam összetenni a 2 combom.Rízs szemmnyi nagyságu csomo van nekem is a jobb herém hátulján és van mikor elmulik van mikor előjön mi lehet ez??
2012. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a csomó általában a hereben van vagy valahol a közepén ergo nem sima a felszíne. amit tapintotok az általában a mellékhere vagy az ősvese maradvanya. de! ha azt gondolod hererákod van nézesd meg szakemberrel mert inkább menj 100x feleslegesen dokihoz mint 1x nem amikor kellene. és a hererákba nem halsz bele ha időben felfedezik.
2013. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!