Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Nekem fogalmam...

Mi lehet ez? Nekem fogalmam sincs és kezdek félni :O

Figyelt kérdés

A makkom alatti résznél pici pöttyök, vagy kiütések. Mitől lehet ez? Soha nem szeretkeztem még, nem voltam senkivel, akkor mitől lehet? Nem viszket, nem is fáj, csak ott van és egy ideje kezd zavarni.

16/F


2012. dec. 29. 13:00
 1/3 Miklós G. ***** válasza:
Lehet, hogy nem törölted meg rendesen fürdés után, ami egy gombás fertőződést segíthet elő. Próbáld meg bekenni Canestennel, aztán valószínűleg el is fog múlni. Esetleg egy egyszerű bőrirritáció, valami tisztálkodási szerre.
2012. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit te kicsi kiütéseknek képzelsz,azok nem mások mint

faggyú mirigyek .Ezért nincs semmi kóros jele sem

Semmit ne használj a melegvízen és a tisztálkodási szeren küvűl . A tisztálkodás a legfontosabb !! Ez nem fog sokáig kisérgetni,a fiatal fiuknál van így .A korral járó dolog ez .Nekem is elmúlt .

2012. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú köszi szépen :) Megnyugodtam.

Ment a zöld kéz.

2012. dec. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!