Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izzad és furcsa büdös szagú a...

Izzad és furcsa büdös szagú a pénisz és körülötte. Ez valami gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Olyan fertőzés mint amikor nyáron az embernek "bepállik" a töke.izzad és legföbb baj hogy furcsa büdös szaga van a himveszömnek és körülötte.Valaki tud valami krémet vagy módszert ajánlani anélkül hogy orvoshoz mennék vele?
2008. máj. 30. 01:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A viz es a szappan csodakra kepes!:))
2008. máj. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy hogy szagoltad meg???:-)
2008. máj. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
STD rendelés. Ők meg tudjákmondani pontosan hogy mi okozza. Kitenyésztik és adnak gyógyszert i. Minden bőrgyógyászaton van ilyen rendelés, fogd a kisbüdöst és futás! :)))
2008. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost nem érdemes elkerülni, mert az öngyógyítás többet árt, mint használ. Irány az STD labor.
2008. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De ezt nem elkaptam mert tudtommal még nem volt szexuális kapcsolatom:)

Talán valami krémet tudtok ajánlani ami erre jó lehet?

2008. jún. 2. 14:49
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha hajlamos vagy a fertőzésekre, elképzelhető, hogy máshol szedted össze. Krémet nem tudok ajánlani, mert nekem nem volt hasonló problémám, de mielőbb menj el a bőrgyógyászatra vagy az STD laborba, mert egy ilyennek is komoly következményei lehetnek.
2008. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy túlsúlyos és/vagy cukorbeteg vagy. Nekem is volt ilyen problémám, és a háziorvos felírt egy folyadékot, ami valamilyen gombaölő szert tartalmazott. A szer nagyon jó, a nevét nem tudom, a patikában kutyulták. Egyszer bőrgyógyász is látta, ő is egy krémet adott, amit patikában készítettek receptre.

Ha bemész a patikába és egy szimpatikus gyógyszerészt megkérdezel, valószinüleg Canesten-t fog ajánlani. Én meg az orvost ajánlom! (Főleg akkor ha, szappanos mosás után, amit naponta többször is kell!!! - csípő, viszkető érzés és piros bőr marad.)

2008. jún. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

vékony srác vagyok egyébként és 2,6 a cukrom..:)

nem szokott viszketni csak erös szaga van.Canesten krémböl van többféle is milyet kell kérnem.

2008. jún. 18. 23:41
 9/13 anonim válasza:

Üdv, nekem is lenne ilyen problémám... én saját magamon érzem, hogy büdös... és egyáltalán nem akarok elmenni dokihoz... nem tudja valaki hogyan tudnám kezelni... esetleg kenyőcs vagy gyógyszer? És ápolom magamat ahogy tudom... de utánna is!

Vál Előre Köszönöm

2009. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket, akkor nem biztos hogy fertőzés..

Attól hogy erős szaga van a péniszednek, ami számodra kellemetlen, nem biztos hogy másnak nem izgató.

Természetesen nem a büdösségre gondolok itt,hanem az erősebb szagra. tehát lehet hogy semmi bajod nincsen.

Egyébként csibefaszon találtam meg a kérdésed:)

2010. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!