Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izzad és furcsa büdös szagú a...

Izzad és furcsa büdös szagú a pénisz és körülötte. Ez valami gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Olyan fertőzés mint amikor nyáron az embernek "bepállik" a töke.izzad és legföbb baj hogy furcsa büdös szaga van a himveszömnek és körülötte.Valaki tud valami krémet vagy módszert ajánlani anélkül hogy orvoshoz mennék vele?
2008. máj. 30. 01:35
1 2
 11/13 cartmenkid válasza:
Nekem is hasonló a gondom és én sem tervezek orvoshoz menni! Sőt! Nemi aktusom nekem sem volt még és ebből fakadóan ez elég zavaró. Semmi kiütés semmi viszketés csak a szag... Mosakodni is szoktam mielőtt valaki trollkodna....
2011. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
lehet mas csajjal kurelt es az meg egy mas f@szal kurelt ami egy mas pinaval kurelt ami egy mas seggbe vot es onnan van vaqlami fertozese
2013. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

NEM-NEM

EGYSZERŰEN MEGMONDVA (RETKES A FASZOD APUKÁM)

DE HASZNÁLJ VALAMI GYÜMOLCSÖS TUSFÜRDŐT NE AZ OLCSÓ BÜDÖS SZAPPANT , MERT TÚRÓS IS LEHET A KUPAKOD.

2013. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!