Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30-as férfitársaim, mennyire...

30-as férfitársaim, mennyire kopaszodtok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Még semennyire. Bár benne van hogy én is kopasz leszek, mert apám is az, nagyapám is az volt nagybátyám szintén, bár ő nem annyira. De szerencsére még elég s hosszú hajam van, állítólag anyámét örököltem de semmit nem jelent. 32/F
2013. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én csak idén töltöm be a 30-at, de egyenlőre sehogy. Apám idén lesz 60 éves, de még ő se kopaszodik túlságosan, inkább csak őszül. Ha a szerencsés géneket örököltem, akkor talán én se fogok kopaszodni.
2013. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Őszülök...


37/F

2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, nem a kérdezett korosztályba tartozom, 19 vagyok és már eléggé "mikiegeresedek", sőt szerintem már a fejem tetején, a forgómnál is ritkul a hajam. Kortársaimnál azt veszem észre, hogy kb 10-15 fiúból 1 már ennyi idősen kopaszodik. Rohadtul korainak érzem, bőven kibékülnék azzal, ha csak 30-as koromban kezdenék el kopaszodni, nem is zavarna annyira.
2013. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos meglehetősen, a homlokomon kétoldalt, valamint fejtetőn is. :-(
2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
28 vagyok, tehát közeledik a 30. Két oldalt már eléggé erősen megritkult, de még szerencsére nem annyira vészes.
2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 saga86 válasza:
Idén leszek 30 és fölül már olyan mintha allig lenne hajam.De nem baj,mert az asszonynak tetszik,meg ez legalább nem fáj. Amúgy borotválom és kész.
2016. máj. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a fejtetőmön, főleg a forgónál ritkult meg már egy ideje, meg a hajvonalam csúszhatott hátrébb egy szűk centit!

Biztos majd kiritkul szinte teljesen mert a felmenőim közt volt kopasz!


(Jövőre már 30 leszek, szóval szerintem beleférek a 30-asba már.)

2016. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!