Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Mit szóltok ahhoz ha a nőtök elkezdi lökni nektek a FEMINISTA dumát?

Figyelt kérdés

Esélyegyenlőség van ez még rendben, de hogy egy kapcsolatban a nő diligáljon, na az már nálam kiveri a biztosítékot. Isten a nőket azért teremtette, hogy szórakoztassák a férfiakat, véleményem szerint. Gondolom ez elég provokatívra sikeredett, de ritka nagy gazember vagyok!



24/F



2012. nov. 8. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
A nők több 1000 évig elvoltak nyomva. Most csak kibirja azt a pár napot. :D
2012. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

A nők azok az asszonyállatok más néven?

Vörös Erik

2012. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Még jó hogy nem vagy politikus.

Diligáljon xd

2012. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

nem tudom én akárhányszor lenyomtam valami nagy feminista szöveget, hirtelen az adott pasiban fellángolt a harci kedv és elkezdett nyomulni hogy már csak azért is megváltoztassa a véleményemet :D

nem veszik komolyan, gondolják csak tépem a számat... azt mikor kimondjuk hogy járunk elkezdenek követelőzni hogy mindenről számoljak be, tiltanának a buliktól, hívogatnak negyedóránként meg úgy csinálnak mintha egy tárgy lennék.

aztán a padlón koppan az álluk mikor lépek elfele hogy "nahát, ez tényleg komolyan gondolta az esélyegyenlőséget".

amúgy nem vagyok kékharisnya, ha szeretek valakit örömmel főzök, takarítok neki és hasonlók... csak nem tudok olyat szeretni aki pár randi után valami tulajdonának tekint.

ugyanúgy önálló érző lény vagyok mint egy olyan akinek himbilimbi van a lábai közt, ezt kellene felfogni

és akkor nem menne itt a sopánka műsor

2012. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul gondolod. Nem Isten teremtette a nőket, hanem az evolúció.
2012. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért ne, Medgyessy a miniszterelnöki székig jutott! ÚTELÁLALOGOZÓDÁS!! :d
2012. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 3-asnak szólt.
2012. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D


3as re.

2012. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ugyanúgy önálló érző lény vagyok mint egy olyan akinek himbilimbi van a lábai közt, ezt kellene felfogni

és akkor nem menne itt a sopánka műsor



Azért ezt visszafordítva és mondhatnánk. Attól még, hogy valakinek himbilimbije van, még nem köteles rezzenéstelen arccal elviselni a bunkó lekoptatásokat. Miközben a nők már egyetlen darab visszautasítástól is padlót fognak.

2012. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát élek az egyenjogúságommal -->többször kezdeményeztem már pasiknál és sosem utasítottak vissza.

bunkó sem voltam, mindegyiknek igyekeztem óvni a kis lelkivilágát mikor elhagytam őket.

azért, mert ők viszont sz@rtak az enyémre.

szerintem aki azért szemét a másik nemmel mert párszor nem sikerültek a dolgai, nem is érdemli meg hogy kedvesek legyenek vele.

úgyhogy nem hatódom meg tőle továbbra sem hogy egy kapcsolatban úgy akarnak viselkedni mint a smasszerok a csillagban.

2012. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!