Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mossam meg alaposan a...

Hogy mossam meg alaposan a nemiszervem?

Figyelt kérdés
Hogy moshatom meg és mivel hogy szagtalan legyen? Van egy pici szaga amit elszeretnék tüntetni, és félek, hogy azért van szaga, mert nem jól mosom meg.. hogy mossam meg alaposan?

2013. jan. 1. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány?
2013. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiú
2013. jan. 1. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
a faroknak és a puncinak is van egy természetes "illata" amivel nem lehet mit csinálni nem fog eltűnni. ha nem büdös akkor azzal nincs baj. arra figyelj hogy hordj pamut alsót, és alaposan mosd meg mindenhol, a heréknél is meg a comb és a szeméremtájék találkozásánál a hajlatokban is.
2013. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a kupakot is megkell mosni? úgy értem felhuzom a bőrt stb... ha pisilés után maszturbálok akkor miért érzek kellemetlen szagot?
2013. jan. 1. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát:Húzd föl a péniszed aztán mosd át szappannal és öblítsd le.Én ilyenkor maszírozni szoktam szappannal és jó lesz.

Szappannal el lehet venni de marad egy alapszaga.

2013. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húzd fel és mosd meg
2022. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!