Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem úgy, hogy zsibbadn...

Miért érzem úgy, hogy zsibbadnak, fáznak a golyóim?

Figyelt kérdés
Egy pár hete úgy érzem, mintha zsibbadnának, fáznának a golyóim. Két hete volt egy csekély vér az ondómban (a vizeletemben nem), de azóta nincs. A vizelés nem fáj, ejakuláció sem fáj. Utánanéztem a prosztatagyulladás tüneteinek, de se lázam, se egyéb komoly tünet. Ülő munkát végzek, a derekam néha sajog emiatt. Egyik herém (mellékhere körül) érzékenyebb, nem szeretem a szoros alsóneműket. Valami ötlet? Érdekel olyan javaslat is, milyen vitaminokat szedjek a herék/prosztata ápolására...

2013. jan. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A kor meghatározása most is elmaradt,hisz még az orvosnál is ez a z első .A leírtakból ugyan kiderül nem tízen éves vagy .A vér megjelenése sosem jelent jót,bárhol is legyen az .Mivel nem vált gyakorivá,akár egy hajszál ér megpattanása is okozhatta,akár a mellékherében is .De máshol is .A zsibbadás ,derékfájás a gerinc kopásától lehet

Valamelyik porckorong megkopott,kitüremkedik,és nyomja azt

az ideget ami ide megy .A leirt tünetből az orvos azonnal mondaná hányadikkal van probléma .Pl.naki csigolyák kopása

lapockák,vállak,karok,kezek ujjak erős fájdalmát,zsibbadását,mellette még nagy izom fájdalmakat is okoznak.Itt is már az ujjak zsibbadásából tudják

melyik csigolya beteg .A dolog azért megtévesztő,mert nem ott a baj,ahol a tünet keletkezik .

2013. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én azért mégis a prosztata problémájára gondolnék. Mindenképpen keressen meg egy urológust. A férjemnek pár évvel ezelőtt rosszindulatu p.rákot diagnosztizáltak és az ő ondójába is megjelent a vér. Injekciós kemóra járt, már most négy éve tünetmentes. Előtte éveken át p.megnagyobbodása volt. Peppónnen kapszulát (tökmag kivonat) és tökmagot rágcsált állandóan. De a tünetei neki is hasonlóak voltak.
2013. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. PSA vizsgálatot mindenképpen csináltasson, mert a magas érték p.megnagyobbodásra, a túl magas p.rákra utal.
2013. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat; Találtam egy, a problémámhoz tartozó bejegyzést: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Ugyanezek a tüneteim. Remélem el fog múlni hamar...

2013. jan. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!