Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? (gyakori vizelés)

Mitől lehet ez? (gyakori vizelés)

Figyelt kérdés

Mostanában megfigyeltem, hogy egyre sűrűbben kell járnom pisilni. Csak pár napja van ez, és csak nappal kell sűrűbben wc-re járnom, éjszaka nem ébredek fel emiatt.

Főleg suliban kell szinte majdnem minden szünetben wc-re mennem, itthon annyira nem feltűnő.

Mitől lehet ez? És mivel tudnám elmulasztani? Kezd idegesítővé válni, hogy az iskolában állandóan wc-re kell járnom.


Köszönöm előre is a válaszokat! 17/F



2013. jan. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Felfázás?

Izgulás?


Én ha izgulok én 20 percenként futi wc-re pisilni. :D

És engem is idegesít. :)

2013. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megfázhattak a veséid,de az egész húgyúti rendszer is .

Ebbe neked már a prosztatád is bele játszhat.A napi folyadék fogyasztás is .Ha sürűn jársz akkor ürülnek a bacik is ,nem tudnak megtapadni sehol.Kimosódik igy előbb belőled és meg fog szünni .

2013. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igen, remélem csak felfázásról van szó, semmi komolyabb.
2013. jan. 7. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
probald megvaltoztani a vizfelvetel. pl en ha reggel isszom sok vizetr akkor jarok a wc-re orankent es nalunk a munkan fizetett))) ja en kijevbol irok. reggel tea kicsi viz.. delben tea es majd viz... este elott tobb viz ez segiti az emesztest es pisilni este tobbet....
2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!