Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vizelek folyton? Lentebb...

Miért vizelek folyton? Lentebb leirom, ahogy szinte vizet pisálok.

Figyelt kérdés

Van hogy óránként,félóránként járok wécézni,de van,hogy tizpercenként...ez az utóbbi akkor mikor kicsitt többet iszom(Rám nézve többet,egy átlag embernek meg se kottyanna)Van,hogy olyan gyorsan vizelem ki a bevitt folyadékot,hogy szinte vizet pisálok.Ekkor átlátszó viz szine van,szagtalan,ténleg,akárcsak tiszta viz lenne.Amúgy vizelés közbe nincs semmi fájdalmam.

22 éves vagyok.



2013. jan. 2. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ha többet iszol mint szoktál, a szervezeted reagál rá, ezért mész olyan sűrűn wc-re. ha huzamosabb ideig iszol ugyanannyit (lehet az nagyobb mennyiség is), megszokja és nem lesz ilyen gondod. az én vesém is többet dolgozik mint az átlagemberé, ráadásul elég érzékeny vagyok: többet pisilek a sima víztől, a rostos üdítőktől és mindenféle koffeintartalmú italtól(tea,kávé,energiaital stb.) ha átlátszó, az nem baj, olyankor csak a szervezet a számára felesleges vizet hajtja el. akkor van baj ha napközben is erős a színe és a szaga, mert olyankor a szervezet számára hasznos ásványi anyagok is ürülnek.
2013. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nézd meg a második részt is. Itt:


[link]

2013. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már tegnap is fenn volt,nem tudnék mást irni

ma sem

2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom,többet nem kérdezem,csak gondoltam hátha kapok valami olyas választ ami ténleg a megoldás lenne.
2013. jan. 2. 17:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Na megkenytem két margarinos kenyeret,jól megsóztam,meg még egy pohár vizet is megsóztam.Most meg vedelem a vizet,meglássuk mennyivel birom jobban viszatartani.:)
2013. jan. 2. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy napos dolog. Lehet azonnal nem lesz jó. Olyan a sóhiány, mint a vashiány. Hetek-hónapok mire feltöltődik valaki. De 1-2 nap és látod javul-e valamennyit.
2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam persze,hogy időt adok neki.Kipróbálom,de remélem sóhiány lesz,mert ha nem akkor hozzászokhatok az állandó kimászkáláshoz....
2013. jan. 2. 18:25
 8/9 A kérdező kommentje:

Más téma!:D Hátha megint okosak leszünk....:)

Még jó pár éve,hogy legutóbb vettek rólam ujlenyomatot.Kicsit nehezebben,de tudtak venni.Fél éve voltam megcsinálni a magyar utlevelem,és ott már nemtudtak ujlenyomatot venni.Aki előttem volt arról tudtak,aki utánnam attolis,de tőlem nem...mindegyik ujamról próbálták,de egyikről sem sikerült...látom az ujjaimon a vonalakat de lehet az,hogy olyan finom bőröm van és azért nem tudnak róla mintát venni?

2013. jan. 2. 18:34
 9/9 anonim válasza:
nem magas a cukor értéked, jó lenne megnézetni. Szájszárazság? A szintelen-szagtalan-sok vizelés előjele a magas cukorértéknek.
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!