Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfáztam volna? De nem...

Ktk312 kérdése:

Felfáztam volna? De nem minden jel erre illik.

Figyelt kérdés

Szombaton, ha minden igaz felfáztam, csak másnap éreztem erős vizelhetnéket, nem is volt probléma csak kicsit marta a húgy csövemet. Azt a hólyagban is éreztem, hogy viszket. Egyből felfázásra gondoltam és el is kezdtem rengeteget inni, hogy kikúrálom magam.

Tegnap ittam medveszőlő teát is. Ma nem, reggel nem is volt probléma a vizeléssel, de dél körül, el is indult de egy-két másodpercen belül félbe szakadt, mintha eltömte volna valami a húgy hólyag járatát, mármint a húgycső elejénél. Amikor nem bírtam tovább kicsit "rányomtam" h több vizelet jöjjön ki és véres volt, egy kicsit... Az előbb meg ki is jött valami, ilyen állotT állagú volt, egyáltalán nem volt kemény...


Mi lehet a bajom?



#felfázás #húgyúti betegségek
2013. jan. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
vesekő
2013. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Amikor nem bírtam tovább kicsit "rányomtam" h több

> vizelet jöjjön ki és véres volt, egy kicsit...

Én is vesekőre tippelnék.

2013. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ú b*zdki :S


Nem lehet más? (holnap megyek urológushoz)


Most utána olvasgattam utána a vesekőnek és nekem nem fáj a hátam vagy hasonló terület.


De látom műtét nélkül is megoldható az esetek 80%ban, ez viszont megnyugtató...

2013. jan. 18. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vesekő,már nem műtik hanem zúzzák.

Na azoknak a kis köveknek lesz még csak fájdalmas a távozása.Sérti ám a húgy csövet rendesem .

2013. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak húgyhólyag tükrözésre ne feküdj be, az felér egy középkori kínzással!!!!
2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!