Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatgyulladásból gyógyult...

Prosztatgyulladásból gyógyult már meg valaki?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve kuszködök prosztatagyulladással,kaptam már egy csomó antibiotikumot,de semmi hatást nem értem el:(

már nagyon elvagyok keseredve hogy valaha megfogok-e gyógyulni:( valakinek valami bevált módszer erre a betegségre?

26f



2013. jan. 19. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
2x2 sumetrolim 160 darab és tilcotil kúp 20 db. Nekem ettől múlt el, a gyógyszerek szedése után fél évvel lettem teljesen tünetmentes.
2013. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Pro.gyulladásra a leghatásosabb gyógyszereket csak bakteriális tenyészet után tudják meghatározni .De sok esetben még ez sem biztos .Sok esetben csak tünet mentes lesz valaki,de nem gyógyult.Egy makacs pr,gyulladás kikezelése sok időt vehet igény be .A gyógyszerek mellett

az orvosok is a kisvirágúfűzike teát,vagy tablettát tartják

hatásosnak .Én is ilyen tablettát szedtem be ,és el is mult

2013. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha az antibio nem használt akkor lehet, hogy nem baktérium okozza. Történt tenyésztés is, vagy csak találomra kapod a gyógyszereket? Candida gomba is okozhat prosztatgyulladást


Van egy ismerősöm 30 éves és 10 éve küzd prosztatgyulladással. Járni is alig tud a fájdalomtól és véreset vizel. Őt sem tudják kikezelni. Mindenféle gyógynövényeket szedeget ő is tőzegáfonya kisvirágű füzike stb attól kicsit jobb neki de van olyan, hogy nem gyógyul meg teljesen.

2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én két évig szívtam vele, mire elmúlt. Sajnos kb. 2-3 havonta még érzek pici tünetet, de pár nap alatt már magától múlik el. Néhány urológus majdnem megölt a tonnányi antibiotikummal, semmi hatása nemvolt nálam sem. Aztán nagy nehezen találtam egy jó dokit aki gyógynövényekkel kezelt, így 3 hónap alatt tök tünetmenetes lettem (antibiotikum nélkül és a gyomrom sem ment tönkre közben). Neked is elfog múlni, de nem mindig az antibiotikum a kizárólagos megoldás, ez fontos. A legfontosabb a jó urológus orvos, anélkül nem megy. Kitartást! Ha tudok segíteni, szólj.
2013. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával én is küzdök. Írsz privit, hogy hol és kit sikerült találnod, aki segített rajtad?


Köszönettel,

2013. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan a gyulladás fajtája (ezt urológusnak kell látni), akkor az orvosi erős prosztata masszázs is segíthet. Megoszlanak róla a vélemények, de rajtam az segített, nem a rengeteg antibiotikum. Ilyenkor az orvos erőteljesen megnyomja a prosztatát, és ki tud ürülni a benne lévő gyulladást okozó anyagokkal együtt. Ezt többször is meg kell ismételni, kb. olyan, mint amikor egy pattanást kezelnek úgy, hogy kinyomják, és lehet, hogy még többször ki kell nyomni. Kérdezd meg az urológusodat, hogy a Te esetedben támogatja-e és megcsinálja-e az erőteljes prosztata masszázst.
2013. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Masszíroztasd gyakran akkor hamarabb meggyógyul. De ha te megalázónak tartod! Úgy vess magadra. Persze tudom fáj mesélte a férjem
2013. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen. Eszegess tökmagot!
2013. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"kaptam már egy csomó antibiotikumot,de semmi hatást nem értem el"


Ilyen szarokkal nem is fogsz. Az semmi másra nem jó, mint hogy az egészséges bélflórát kinyírja, gyakorlatilag inkább csak ront a helyzeten hiszen a szervezetet gyengíti.

2013. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"a gyógyszerek szedése után fél évvel lettem teljesen tünetmentes."


A tökmagnak elég két hónap. Soha ne szedjetek ilyen szarokat!

2013. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!