Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El lehet kapni szexuális...

El lehet kapni szexuális betegséget szex nélkül?

Figyelt kérdés

1-2 napja égető érzéssel jár ha vizelek, és néha a heréim is megfájdulnak, de ez csak időnként jön elő. Egy alkalommal azt vettem észre, hogy ondóhoz hasonló, halvány fehér színű cucc jött ki a brémből, pedig semmilyen hatás nem érte, csak a nedvességet éreztem. Rákerestem a neten, és a trippernek és a chlamydia nevű betegségnek is hasonló tünetei vannak. A probléma csak ott van, hogy még szűz vagyok, így nem egészen értem, hogyan kaphattam volna el ezeket.

17/F


2013. jan. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem sexuális betegség,hanem egy bakteriális,amit valahol összeszedtél.Ezzel viszont orvoshoz kell menni,mert gyógyszer kell rá.Erre sok lehetőség adódik.

Akár egy közös wc is ,ahol csak a kilincset fogtad meg

2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a betegség neve? Milyen szakorvoshoz kellene fordulni?
2013. jan. 19. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Urológiára kell menned.
2013. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, a probléma magától megoldódott. Az égető érzés abbamaradt, és a fehér váladékot sem láttam azóta.
2013. jan. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!