Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 napja jártam prostituáltnál...

4 napja jártam prostituáltnál és csak orális szex volt gumival de mikor vettem le a gumit felszakitottam a nemiszervemen bört kézzel megfogtam és nyál biztos érte elkaphatam e valami betegséget?

Figyelt kérdés
a hölgy othonában fogadott és azt monta redszeresn jár orvoshoz és még gombája se volt
2009. szept. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye de igen, herpesz, HPV és egyéb bőrkontaktussal terjedő nemi betegséget elkaphattál. Bár tényleg kicsi az esélye de érdemes kivizsgáltatni magad pár hét múlva. Inkább higgy az orvosnak és ne a prostinak.
2009. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszia gyors választ meg még anyi hogy aids terjed igy

mert simogatta magát de azt olvastam hogy levegőn hamar élaetképteken lesz a virus?

2009. szept. 4. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
A HIV testnedvekkel terjed de nyállal nem, ha csak simogatta magát az egyrészt ahogy írod nem marad meg, másrészt annál azért több kell a fertőzéshez mintsem egy kis váladék rákerüljön. De jobban jársz a vizsgálatokkal, aggódnod nem kell mert az esélye hogy elkaptál valamit 0.001%.
2009. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mikortol érdemes menni szűrésre és menyire biztos a kapott eredmény?
2009. szept. 5. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
HIV esetén pár hét után kell elmenni szűrésre mert onnantól éri el az antitestek száma azt a koncentrációt ami kimutatható. Elvégzik a tesztet és akár negatív akár pozitív, megismétlik néhány hét múlva hogy kizárják az álnegatív vagy álpozitív eredményeket. Két negatív az 100% HIV negatívot jelent, azaz nem vagy fertőzött.
2009. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor tegyük fel 2 hét mulva elmegek akkor rá pár hét és ez ig 100 % os
2009. szept. 5. 15:32
 7/9 A kérdező kommentje:
most olvastam hogy valaki fél évet irt
2009. szept. 5. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hét a normális idő ami után már biztosan kimutatható az antigén.
2009. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy elkaptál volna valamit,mindenesetre tanulódíjnak szerintem megérte,keress magadnak egy állandó partnert,akiről tudod hogy nem dugják meg 30an egy nap,és akkor nem kell ezen aggódnod,hogy jajj vajon kinek a nyavalyáját szedtem össze...
2011. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!