Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotvakéses borotválkozás...

Borotvakéses borotválkozás borotva szappan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy sok helyen olvastam, hogy a borotvakéses borotválkozásnak sokkal több előnye van ezért ugy határoztam, hogy átváltok borotvakéses borotválkozásra. Azt szeretném megérdeklődni, hogy hogyan kell csinalni?...nem a technikára gondolok, mert azt ismerem, hanem arra hogy néztem videokat és először valami habot ken rá aztán meg valamilyen olajos valalamit. Tudna nekem segíteni valaki ebben?

2013. jan. 22. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt azért különbséget kell tenni a késes és pengés borotválkozás között.A kés az kb,10 cm hosszú vágó eszköz.

Van olyan is hogy az első részébe pengét lehet elhelyezni.

Ilyet használnak férfi fodrászok .Ehhez viszont nagy gyakorlat szükséges .Honnan váltasz át erre,vagy milyenre ?

Privátba is beszélgetek ,veled ha ugy gondolod .

2013. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
54%
Ésszel az ilyen váltásokkal. Még a végén benne leszel a hírekben...
2013. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én borotvakést használok, de borotvahabnak maradtam a jól bevált zselés gilette nél...
2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Késes borotválkozásra gondoltam nem olyanra amibe pengét lehet tenni. Sima borotváról szeretnék ilyenre valtani mert sok előnyéről olvastam. Azért kérdeztem hogy mi ennek a folyamata mert amikor bárhol máshol megnéztem hogy hogyan is kell ezt csinalni mindig valamilyen borotva szappant kentek a bőrükre...de ez elég drága....amugy meg nemm csaak azz olvasott jó tulajdonságai miatt szeretnék átváltani késes borotválkozásra hanem mert szerintem (bocsánat a kifejezésért) k*rva szexi retro borotvával borotválkozni!

UTOLSÓTÓL KÉRDEZEM HOGY MILYEN KÉST ÉS MILYEN ÉRTÉKBEN ÉRDEMES VENNI?...ÉS HA MEGVAN A KÉS AKKOR HOGYAN FENED MEG?...BŐRÖN GONDOLOM DE AZON CSAK EGY IDEJIG LEHET EGYENGETNI...GONDOLTAM MÁR NAGYON FINOM FENŐKŐ VÁSÁRLÁSÁRÓL IS. kÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!

2013. jan. 23. 15:03
 5/11 A kérdező kommentje:

És még annyi hogy erről mi a véleményetek?

[link]

2013. jan. 23. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:

hát az enyém inkább ehhez hasonlít:

[link]


szíjon szoktam élesíteni, rendszeres használat mellett,fél-egy évente kell kövön élesíteni, de ezt inkább a késélező szakemberre szoktam bízni akitől vásároltam. Használtam a pamacsos szappanos habosító módszert, de abból csak arra jöttem rá, hogy nem véletlenül avult el... nekem nagyon nem fekszik, egy borotvazselét sokkal jobban el lehet egyengetni a bőrön.

2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik ez a borotva is....de nem szeretnék 40000 forintot fizetni egy borotváért:///....jelenleg nem nagyon van erre pénzem:/...attól még hogy ez 4100 forint ( [link] ) attól még érdemes megvenni?...tehát az éle megmarad ugyanannyi idejig vagy egyáltalán nem?
2013. jan. 23. 17:25
 8/11 anonim válasza:

Itt egy kritika arról, amit belinkeltél:

[link]

2014. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Épp az előző héten szívtam meg evvel a fajta borotvakéssel. Az hagyján hogy hülye voltam és megvettem de naívan hittem az eladónak hogy jó kés ez. Még meg is kerdeztem hogy mi a kulonbseg a 3000 es a 20000 forintos borotva kozott.
2014. febr. 5. 23:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyit valaszolz hogy a drágábbnak keményebb a pengéje de nen rozsdamentes....de az olcsóbb nem olyan jó minőségű acél, de rozsdamentes....hat 4 nap """használat""" után tiszta rozsda.
2014. febr. 5. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!