Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tölcsérmellkasom van, edzéssel...

Tölcsérmellkasom van, edzéssel az elváltozás eltüntethető?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és tölcsérmellkasom van.Nem súlyos,orvos is látta,nem nagy az elváltozás.Azt szeretném megtudni h ha kondiba járok,és erősítem a has-mell izmomat,vmennyire eltüntethető? Jobb oldali mellkasom alatt van egy kisebb behorpadás. Képet tudok küldeni,ha vkit érdekelne,h mennyire súlyos.
2013. jan. 27. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen nem is lehet eltüntetni,de esztétikailag lehet rajta javítani ha tényleg nem nagy az elváltozás.Sportolni meg amúgy is kell,úgyhogy nem vesztesz semmit.
2013. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban is volt egy fiú / már leérettségizett/.

Ő is a cipész mellkasa miatt kezdett kondiba járni, 2 év alatt nagyon sok javulást ért el. De keményen edzett érte.

2013. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont ugyanolyan idős vagyok mint te,nekem is kicsi a horpadás,csak nekem a közepén van!1,5cm a bemélyedés,max 2cm,de az nagyon max!Képet rakj fel!Mostanában edzem otthon és mondjuk úgy hogy "alakul".Nyárig edzek,ha addig nem lesz megfelelő a mellkasom(úgy sem lesz szerintem),akkor műtét!
2013. jan. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zyzzga válasza:
nekem 6 cm bemélyedés volt,megműtöttek most csak 3cm a bemélyedés.műtét nélkül nem tudod eltüntetni mivel a csont van ott eldeformálódva.
2013. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És milyen volt műtét után? Fájdalmak?
2013. júl. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!