Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti hogyan "tanultatok" meg...

Ti hogyan "tanultatok" meg borotválkozni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztétek az apátokat, v. hogy? és aztán elmentetek és együtt vettetek egy borotvát? :D

Köszönöm!


2013. jan. 18. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyedül, apám nincs velünk.

Még annó a reklámban néztem, hogy húzza le a csávó az arcán, aztán így próbáltam én is. Az első néhánynál sokat szerencsétlenkedtem, de aztán a rutin meghozta a gyümölcsét. Arra kell figyelni, hogy előtte jó puha legyen az arcbőr, pl meleg zuhany után.

Amúgy évente 1-2x azért még így is sikerül megvágni magam, de azok nagyon enyhe vágások, 1 óra múlva már nem is látszik.

2013. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És egyedül lementél, és vettél magadnak egyet?

Köszönöm, szép, tömör válasz volt!

2013. jan. 18. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem h miért ne lehetne egyedül megvenni 1 borotvát... :D

Mész, veszel 1 borotvahabot meg 1 borotvát, a habot magadra kened, a borotvát meg végighúzod magadon. Nem nagy cucc. 1 kis gyakorlás és vágások nélkül megúszod ;) :))

2013. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám sajnos kis koromban meghalt. De borotvát az ember magának is tud venni. Aztán szép lassan szó szerint a "saját bőrömön tanultam meg", hogy hogyan kell. :D
2013. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Részvétem :( Jó, csak van lent a Gillettől kezdve minden fajta, nem nagyon értek hozzá :D mert gondolom nem mind1 h milyet veszek.
2013. jan. 21. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
És a fazonokat, hogy tanultátok meg az engem is érdekelne?
2013. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát olyat vegyél, aminek cserélhető a pengéje. Drágább, de az eldobhatóknál sokkal jobb. Én Gillette borotvát használok és szeretem.

Mondjuk ami sokkal fontosabb, hogy a szőr növekedésével párhuzamosan borotválkozz és használj habot. És vegyél after shave-et is, mert ha megvágod magad az fertőtlenít és összehúzza a bőrt. És ne nyomd rá nagyon a bőrödre a borotvát, mert ha nagyon rányomod, könnyen megvághatod magad.

2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 éve vettem egy gilette borotvát, azóta is azt használom. rövidtávon drágább mint az eldobható, de gondolom nem 1 évig leszel szőrös. azon már csak a pengét kell cserélgetni. a végeredményt meg össze sem lehet hasonlítani.
2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!