Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre milyen...

Fitymaszűkületre milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés
lankadt állapotban szerencsére semmi gond nincs vele,mereven sajnos csaka hegyéig húzható hátra kényelmesen(tovább is lehet,de nem a legjobb).Esetleg erre van valamilyen műtét nélküli megoldás is?
2012. okt. 26. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős vagy. Esetleg megpróbálhatod otthon tágítgatni, meleg vízben való rendszeres hátrahúzásokkal mereven.

Bár mennyire is szeretnéd elkerülni, el kéne menned orvoshoz (urológia, gyereksebész- 18 év alatt). Ez nem jelenti azt, hogy mindjárt szikét vesznek elő. Ha nem nagy a szűkület, akkor először egyéb megoldással-kezeléssel próbálkoznak.

Lehet, hogy a fitymaféked hosszával (is) gond van.

2012. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

23vagyok:'(

Mit jelenthet az egyéb megoldás?

Lézeres megoldástól összecsinálom magam?:(

2012. okt. 26. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit metélnek ,a bemetszések is segitenek .

A lézerestől én is összecsinálnám magam ,mert térdig kellene a zsebbe nyúlnom .

2012. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha már felnőtt vagy, akkor lehet, hogy nem használna az egyéb módszer (kenőcsös bőrpuhitás-tágítás).

Mindenképp keress fel egy urológust, mit tanácsol.

Ha csak mereven nem húzható hátra, elegendő lehet a fityma bemetszése vagy részleges körülmetélése.

Amúgy ez másodlagosan kialakult szűkület, vagy csak most kezdesz el vele foglalkozni? Szerintem a megoldás szempontjából ez sem mindegy!

2012. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ilyen volt eddig is.nem volt eddig zavaró a nemi életemben,azon kívül,hogy nem szokványos.viszont rossz dolgokat olvastam róla,és mivel nincs kivel nemi életet élnem jelenleg,ezért most rászántam magam többek között erre is a magam érdekében is.
2012. okt. 26. 18:44
 6/9 anonim válasza:
ha te nem akarod akkor nem fognak körül metélni, nekem is volt ilyen gondom és még csak meg sem műtöttek helyi érzéstelenítés volt és egy picit bemetszették a féket kb. 5 percig tartott az egész. az orvostól ne félj rosszat nem fog okozni neked.
2012. okt. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Más a fitymaszűkület, és más a rövid fék. Ha fitymaszűköleted van, akkor a fék bemetszése nem fog segíteni. Én nem hiszek a házi praktikákban, kenőcsökben, tornáztatásban, ebben a korban meg már pláne nem. A fitymaszűkület igazi megoldása műtéti, és nem kell ettől félni, nem te leszel az egyedüli akin elvégzik ezt a kis beavatkozást! Női szemmel a körülmetélt férfi nemi szerve egészségesebb, férfiasabb, higiénikusabb. A következő barátnőd hálás lesz majd érte!
2012. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neki nem mindegy...

És neked?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


(Egyébként kérdés előtt nem ártana megtanulni használni a keresőt. Mindennapos kérdés ez...)

2012. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy a bőr nyújtásával is el tudod érni, hogy a fitymád mereven is hátrahúzható legyen. Foglalkozni kell vele, ennyi :) Főleg mivel lankadt állapotban hátramegy neked, és írtad hogy mindig is ilyen volt – valószínűleg nem kóros fitymaszűkülésről van szó, ami viszont az esetek többségében nem nyújtható.
2012. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!