Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért jönnek elő pattanások az...

Mért jönnek elő pattanások az arcomon ha nem borotválkozok?

Figyelt kérdés
Szóval, 20 éves vagyok, még nincs olyan erős arcszőrzetem mint pl. Bud Spencernek de azért már kell borotválkoznom. Amennyiben pár napig nem borotválom le az arcom, pattanások kezdenek előjönni az arcomon. Lehet köze a kettőnek egymáshoz? Miért van ez? Mit tegyek?
2013. jan. 29. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy pattanások? Mert szerintem ahogy nő a szőrszálad a durva hegye irritálja a bőröd és ott kicsit begyullad ami vörös kis pöttyökbe jelenik meg.
2013. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább kis szőrtüsző gyulladások lehetnek .
2013. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet az is. mit lehet ellene tenni?
2013. jan. 29. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg azért van, mert nagy kamasz vagy, és ebben a korban ez teljesen normális, mire harminc leszel nem lesznek pattanásaid...
2013. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, csak azt furcsálom hogy csak akkor jönnek elő amikor 1-2 nappal később borotválkozok a szokásosnál
2013. jan. 30. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
mert ahogy nő a szőr irritálja a bőrt, és begyullad a szőrtüsző
2013. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:40


Ezek nem szép sárga pattanások, hanem piros dudorok és az nem pattanás hanem szőrirritáció.

Ne egyből kezd a borotválkozást miután rátetted a habot/gélt hanem várj 1 percet ahogy kellene...hogy megpuhítsa.

2013. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elektromos borotvát használni. Az nem fogja irritálni a bőrödet.
2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!