Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanások az államon, melyek...

Screendfd kérdése:

Pattanások az államon, melyek sosem érnek meg, mitől lehetnek? Időről-időre megjelennek az államon kis csomó szerű pattanások, melyek érzékenyek és csak ritkán lehet őket kinyomni, ha nekiállok általában egy nagy seb keletkezik.

Figyelt kérdés
Mivel lehetne ezt megelőzni, eltüntetni? Kb.3 hete diétázok, semmi lisztet nem eszek, cukrot is minimálisan, mégis megint előjöttek. Nem dohányzok.35é/f

2013. jan. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


érdemes ezt is tanulmányozni, és az adott szervet kivizsgáltatni,megfigyelni, kezelni.

2013. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyelj felkeresni egy kozmetikust egy arc tísztításra .Bejelentkezel,és nincs ott más aki láthatna ,ha ez lenne kényelmetlen számodra.A férfiak ugyan úgy járnak kozmiba,

mint a nők.Ezt egy kozmetikustól tudom .

2013. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asszony van? (szex)(hormonok)

A bőrgyógyász remélhetőleg többet tudna mondani.


Egyébként ilyenek nekem is rendszeresen vannak az egész arcomon. Ha valamiből (főleg cukros, édesség) sokat eszek akkor jönnek elő, ill. menstruáció előtt vagy csak úgy, amiből már elegem van.

2013. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy egy kozmetikus ezekkel a meg nem érett pattanásokkal tud-e valamit kezdeni.

Egyébként mostanság kifejezetten ügyelek,hogy ne egyek semmi cukrosat, liszteset, ennek ellenére előjött :(

2013. jan. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!