Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz bőrének fehérítése?...

Pénisz bőrének fehérítése? Lehetséges valahogy? (31/F)

Figyelt kérdés
Sajnos alapból is sötétebb volt ott a bőröm színe - s szerintem sokaknak - de sajnos a tobbevnyi 'hasznalat' is meglatszik rajta. Egesz kissrac koromtol sokat onkielegitettem aztan kesobb a nokkel se volt epp unalmas eletem :) ami persze jo dolog, csak sajnos megvan a szemmel lathato eredmenye. lehet tul hiu vagyok de engem zavar.. valakinek van tippje mivel lehetne rajta feheriteni? hallottam bor feherito kremekrol. azok mukodhetnek vagy csak hokuszpokusz? komolyabb hozzaszolasokat varnek, de ugyis sejtem h a valaszok nagy resze viccelodesbol fog allni. elore is koszi.

2013. febr. 2. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A pigment bőrfesték adja meg a színét.

Még nem hallottam hogy valakinek is sikerült volna ez

mutatvány .

2013. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 a használat nem sötétíti a bőrét

2 alkat kérdés, te így vagy összerakva

3 hypó (na jó, ez volt a vicc része, szerintem felesleges ezzel foglalkoznod)

2013. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Úgy hallottam a domestos jó rá! :D De most komolyan? A bőrszíne zavar ?Még ha a méretet írnád,megérteném,nő létemre! Amúgy van egy haverom,neki is ilyen barna májfolt szerűk vannak rajta,ráadásul ő szeret nudizni.Volt több orvosnál,kapott 20 féle kencefincét,de nem múlt el neki! Sztem törödj bele,hogy már olyan marad és nem hinném,hogy a használattól,hacsak nem valami nemibetegséged van.Tegyél fel fotót,hogy megtudjuk nézni és diagnózist állítani!
2013. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hidrogén-peroxid az van pl. a folteltávolítókban is


úgy érzed bekoszolódott és elhasználódott az évek során?

2013. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
dzsízösz!!! ekkora barmot még nem hallottam.
2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hali, hat abba bizos vagyok h az evek soran sotetedett. szerencsere nincs semmi betegsegem ott, legalabbis nemtudok rola, es ettol a dologtol eltekintve minden oke vele. amugy gyanitottam h paran hulyenek neznek majd a kerdesert de nembaj :) belatom en is h nem mindwnnapi a kerdes de szerintem kerdeztek mar itt nagyobb hulyeseget is. azert ha valakinek van valami tippje, varom. olyanrol is hallottam mar h vakakik a segglyukuk feheritik amit amugy en se ertek mert ritkan lathato hely. mar legalabbis az en nemi eletemben. aztan persze izlesek es pofonok van akinel napi hasznalatu az is... :) viszont ugy gondolom hogy egy farok tobbszor lathato, engem zavar hogy elut az atlagos borom szinetol, kicsit tan olyan is mintha koszosnak ereznem, pedig nem, hiaba mosom, ilyen. :)) ezert gondolkodtam a feherites lehetosegein. persze megtudom erteni ha ez genetikailag kodolt es olyanna valik az idok soran amilyen. de ebbe a mai vilagba mar neha a viz is felfele folyik. hatha van valami lehetoseg?! :)
2013. febr. 3. 08:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a testedet barnítanád a farkadhoz? Tudod, szolárium a fénykorát éli, szó szerint! Fogod, a farkad eltakarod és a tested meg bebarnul, oszt cső.
2013. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez se rossz 5let, már probáltam is :) valamennyit ér is optikailag :) De az a baj, hogy nem akarok/lehetek állandóan barna, és szerintem a sok szoláriumozás azért nem tesz jót a bőrnek hosszutávon... Perpill inkább fehérítenék mint barnulnék :)
2013. febr. 3. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a fehérítés az nem árt a bőrnek? Lehet rosszabbat teszel vele, mint gondolnád.
2013. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Talán Michael Jackson amerikai énekest kellett volna megkérdezned,ő csináltatott fehéritést magán .

Ő már nincs az élők sorában,sajnos erről is lekéstél .

2013. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!