Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baja lehet a péniszemnek?

Phare kérdése:

Baja lehet a péniszemnek?

Figyelt kérdés
Nagy problémám hogy kis pöttyök vannak a péniszemen már vagy 3 éve ez mért van valami baja van vagy mi?
2013. febr. 6. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Púderral. (pl. lopd el anyád sminkkészletét abban biztos van valami hozzá.)
2013. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt ilyen,már azért kevesebb. Ne legyen ez miatt komplexusod a csajokkal. Nekem egy barátnőm sem tette szóvá. A mostanitól kérdeztem meg elöszőr, hogy zavarja-e és azt mondta,hogy egyáltalán nemérdekli, jó darabig észre sem vette. Egyébként igen, a meleg miatt van. Ha fürdés után bekened a pélót szappannal vagy tusfürdővel és nem mosod le, akkor pár hét alatt mérséklődik. Akkor is lesz, de nem annyi és nem annyira feltűnő. Műtéttel egyébként eltávolítható véglegesen. Nem komoly műtét, el sem altatnak. De engem nem zavar, nem fáj, nincs vele semmi bajom, igazából szarok is rá. Ha nem teszel ellene semmit,akkor sem lesz semmi Bajod.
2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondolom a sok okos válaszból már eleged is lett.Mielőtt válaszomat írtam utána olvastam .Ártalmatlan pöttyök ezek .

Mint írtad semmi egyéb tünetét nem érezted.Csupán esztétikai szempontból lehetnek zavaróak,de nem is neked .

Kerestem a műtéti megoldást rá,de ilyenről sehol sem esik szó.Nem is tudom honnan vette ezt egy válasz író .Felesleges ilyennel rémisztgetni a kérdezőket .

2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg jobban, van műtét, de csak ha akarod. Még korábban az egyik válaszoló írta meg (talán 2010-ben), hogy ő Londonban csináltatta meg. Elég részletesen leírja a körülményeit. De az a legbiztosabb ha elmész dokihoz.
2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 es a magyar valóságot írjad meg .
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!