Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Berepedezett fityma+száraz makk?

Berepedezett fityma+száraz makk?

Figyelt kérdés
A fitymámon kisebb repedések keletkeztek, 3 db, olyan 3-5 mm körüli. Nem emlékszem, hogy nyúztam, erőltettem volna, hogy ilyen sérülések keletkezzenek. Egyik reggel ébredtem arra, hogy fáj, és ilyen volt. A makkom pedig száraz, nem nedvesedik be,merev állapotban sem, és a fityma mintha szűkebbé vált volna. Olvastam, hogy lehet cukorbetegség jele, vagy gomba. De semmi váladék vagy szag nincs. Valaki hasonló tapasztalattal? (28 vagyok)

2013. febr. 7. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha cukor beteg lennél,azonnal viszketés is lenne.

A makk azért száraz ,mert a faggyúmirigyek amelyek a zsirzásért felelősek már kissé leálltak ,gyengébben termelnek.15 éves kor után meg túlzottan is ,pár évig .

Ezt a szárazságot pótold testápolóval időnként .

A száraz fityma sem nyúlik kellő képen .

2013. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cukorbetegség esetén viszketne? Ezt tapasztalatból írod? Oké, hogy bizonyos kor után csökken a váladékozás, de egyik napról a másikra csak nem szűnhet meg...
2013. febr. 7. 20:08
 3/3 Noname3579 válasza:
szárazságra baba popsikenőcsöt tegyél vagy bármien kamillás vagy körömvirágos kenöcsöt gombára meg Pimafucim kenöcsöt de ez orvosi vényhez kötött! szóval go doki!!
2013. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!