Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Észrevettem hogy pár napja a...

Észrevettem hogy pár napja a hímvesszőmnek a teteje a fityma legfelső része és makkomnál a lyuk körül száraz. Elkezdett egy kicsit hámlani ugye ez nem valami nemi betegség? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kenjed testápolóval ott is .Majd nem lesz száraz
2012. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kialakult egy kisebb gombás fertőzés. Nézd meg, hogy Canestennel jobb lesz-e, ha nem, irány a doki.
2012. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Canestennel meddig kenjem? 2 napja kenem vele már nem száraz de egy kicsit még mindig hámlik.De ugye ez nem valami komoly betegség amihez műtét szükséges?
2012. dec. 6. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez semmi olyasmi amihez műteni kéne.


Ha javult a helyzet, akkor szuper – kell azért neki egy pár nap míg helyrejön. Ha visszatér a dolog, menj vele orvoshoz, hátha tud hatásosabb gyógyszert adni.

2012. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az jó jel ha jobban elkezdett hámlani?Akkor nem a gombás bőrfelület hámlik le?
2012. dec. 7. 06:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Hmm.


Nem tudom. Inkább menj el bőrgyógyászhoz amint tudsz.

2012. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek úgy tűnik elmúlt canestennel:D
2012. dec. 9. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Kenegesd még egy picit, attól, hogy tünetmentes, még nem biztos, hogy minden megjavult persze :)
2012. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta tünetmentes vagy? Végül kiderült mi okozta? Nekem is hasonló problémám van. A fityma teteje száraz, szűkebb lett, a bőr berepedezett.
2013. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!


Gyanús, hogy ugyanaz van nálad is, de mindenképpen menj el a bőrgyógyászhoz, az valószínűleg pontosabban meg tudja mondani (főleg mert látja és mert látott ilyet már számtalanszor) – ha nincs nyílt seb, próbáld meg a Canestent te is, ha van, akkor inkább hagyd.

2013. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!