Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám egy része (egy...

Petike8 kérdése:

A fitymám egy része (egy harmada) hozzá van ragadva a makkomhoz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
14/f

2013. febr. 9. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elmész egy orvoshoz.
2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azaz fitymaletapadásod van. Nem írtad, hogy sosem oldódott fel teljesen, vagy csak visszatapadt. Ezen az oldalon ajánlani szokták a házi módszert: meleg vízben szép fokozatosan(napról-napra) old fel a letapadást. Ennek megvan a veszélye: bereped, és hegesen gyógyul!! Inkább fordulj orvoshoz. Bátran szólj a szüleidnek, gyereksebészeten kíméletesen feloldják. Bekenik a területet Lidokainos kenőccsel, és óvatosan hátrahúzzák, oldják a letapadást. Utána sajnos fáj, ég a pisilés, de kamillás víz segít!
2013. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fitymatornáztatással ezt a letapadást fel lehet oldani,de rendszeresség kell hozzá,fürdéskor ezentúl esténkét óvatosan húzkod a fitymádat,ha nem rendszeres akkor nem lesz eredménye.
2013. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én egy este alatt lehúztam róla... az orvos is azt fogja csinálni, csak ő nem fog vele törődni, hogy éppen fáj e... apukádnak kellett volna ezt megelőznie gyerekkori fürdetéseidnél...
2013. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha jól tudom az orvos használ érzéstelenitőt,és nem bizok ezekbe a házi módszerekbe szerintem inkább orvoshoz fordulok.
2013. febr. 11. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már írtam is, bekenik a területet Lidokainos kenőccsel, ami teljesen elérzésteleníti. Viszont utána sajnos napokig fájni fog!
2013. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Házi orvosod,gyerekorvosod is megtudja csinálni,vagy urologus,mivel 14 vagy már,ha urologushoz mész oda sem kell beutaló hogy megvizsgáljon,de a gyerekorvosodhoz is simán elmehetsz egyedül és kész,ha szülővel mennél,megvárhat kint a váróban ,segíteni úgy sem tud
2013. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A házi gyerekorvos nem fog ilyet bevállalni, erre vannak a gyereksebészek. Ráadásul itt egy 14 éves kamaszról van szó, nem egy 3 éves kisgyerekről, akinél még természetes a letapadás.
2013. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,én otthon megszereltem :D


Na viccet félretéve,meleg vízben kicsit beáztatod a cerkát,és amikor már jól kiázott,akkor szépen lassan elkezded húzogatni.Nem mindegy vadállat,feszüljön,de ne szaggasd le...Apránként csináld,több nap vagy hét alatt.Egy idő után teljesen fel fog szakadni.Nem fog sem vérezni,sem nagyon fájni,ha nem vagy egy barbár.


Nekem teljesen le volt tapadva,a makkom pereme alatti részt nem is láttam kb 15 éves koromig.

Ami nagyon fontos,hogy fokozatosan húzd le és a melegvíz az ne a fürdővized legyen.Ha fürdés közben lemosod magadról a koszt(ami még akkor is van rajtad,ha tisztának látszol),utána feltéped a fitymád,az csúnyán el tud fertőződni.

2013. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bocs,elírtam!


mindegy helyett mint egy :)

2013. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!