Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem jön le a hímvesszőmről...

Nem jön le a hímvesszőmről rendesen a bőr. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos kezdem is. 18 éves vagyok és aggódom. Elég kínos, hogy itt kell ilyenben segítséget kérnem, de sajnos nem tudom kihez fordulhatnék. "Konyult" helyzetben minden rendben, rendesen lejár a bőr a makk részről, azonban erekciós helyzetben még a makk aljáig sem jut. Elvileg 18 éves korra már bele kellett volna jönnie a bőrnek nem? Aggódom, hogy a jövőre nézve ez probléma lehet. Kihez vagy mihez fordulhatnék hogy megoldódjon a gond. Ha lehet, inkább nem szeretnék vele orvoshoz menni, valami házi módszer kellene. Nagyon köszönöm a segítségeket előre is!

2012. okt. 29. 18:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Házi módszert max a savanyúság eltevésére használj,amúgy szerintem menjél el egy urológushoz ő majd segít!
2012. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Megpróbálhatod szappanos vízzel nyújtani, de ha nem jön be (mert vagy fitymaszűkületed van, vagy túl rövid a gát) apró sebészi beavatkozásra lesz szükség.
2012. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy általános kérdés, de:

-Mennyire fog fájni?

-Megmarad a nyoma?

-Lehetséges, hogy teljesen körülmetélnek? (pl zsidókat)

-Miben lesz másabb?

-Kell fizetni zsebbe az orvosnak? (ez sajnos jelen helyzetben elég nehézkes lenne)


Őszintén szólva nagyon félek tőle, de szerintem senki sem szereti ha a szerszámát birizgálják.

2012. okt. 29. 18:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Urulógiára nem kell beutaló ugye?
2012. okt. 29. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:

1.Nem vészesen, én anno 16 évesen lazán kibírtam

2.Hát mivel levágják a fitymád , megmarad, de a vágások kisimulnak.

3.Igen, lehetséges, engem ugyanilyen problémával metéltek körül RÉSZLEGESEN

4.Ha részleges, akkor az önkielégítéssel sem lesz gond, ha teljes akkor ezt mástól kérdezd, nekem részleges volt :).

Meg kell majd szokni hogy "csupaszon" ott lóg a gatyában, dörzsölődik.

5.Nem kell, csak ha akarod :D


Én remegtem a műtét után 1 hétig, mert azért kibírni hogy 1 órán keresztül birizgálják.. kellemetlen :D.


Nem kell beutaló, egyszerűen bejelentkezel és vársz míg hívnak

2012. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
szerintem próbáld meg fürdés közben többször is hátrahúzni a fitymádat, merev állapotban is csináld, de óvatosan! A langyos-meleg víz segíteni fog, tágít. Ha minden nap szorgalmasan "gyakorolsz", lehet, hogy néhány hét alatt megoldódik a probléma. Ha nem akarsz dokihoz menni, kezdd ezzel. De iskolaorvosi vizsgálaton sosem nézték meg? Vagy egyéb szűrővizsgálaton?
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szappanos vízzel?? Jézusom! A szappannal éppen azt lehet elérni, hogy a bőr kiszáradjon, és ez a hegeknek egyáltalán nem kedvez! Mekkora hülyeség ez!


Egyébként meg nem "urUlógus" az orvos, hanem "urO-lógus"!

Metélni meg csak végszükség esetén kell, addig fentebb vannak alternatívák, próbálkozz meg velük! Mit vesztesz azzal, ha utánanézel, és megpróbálod?

2012. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de mindjárt azzal jönni, hogy tuti körülmetélés lesz a vége azért eléggé erős feltételezés.


Hátrajön a fitymája, majdnem teljesen. Ez már-már tök jó, a fityma eltávolítása egy ilyen lájtos esetben teljesen kontraindikált, főleg mert a legtöbb esetben a saját két kezével is tudja nyújtani a bőrt. A fitymafékkel már macerásabb a dolog, az nem nyúlik olyan könnyen mint a bőr többi része, de ha egyáltalán az a kritikus része itt a dolognak, és műtétre kerül a sor, bőven elegendő csak azt átvágatni.


Kérdező: mi pontosan a helyzet? inkább a fék túl rövid, vagy a bőr szorítja el körben a makkot? Van-e bármilyen egyéb elváltozás a bőrön, vagy csak szimplán mindig is ennyit tudott és egyszerűen csak természeténél fogva szűk?

2012. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a fék rövid
2012. okt. 30. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy kihúzod a fitymát előre, amennyire engedi, a fék környékére fókuszálva – lényeg, hogy feszüljön a bőr, de ne húzd annyira hogy fájjon vagy nyilaljon. Tartsd úgy pár percig, pihentesd, majd újra. Aztán amikor úgy adódik ismételd meg, mondjuk napi egyszer tréningezz így. Ha rendszeresen csinálod, valamiféle változásnak kéne lennie néhány hét alatt.
2012. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!