Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátrahúzott fitymával jobb?

Hátrahúzott fitymával jobb?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy hátrahúzott fitymával jobb. Én kipróbáltam, és annyiban jobb, hogy a makkom sokkal szárazabb, de rosszabb is, mert érzékeny, sokszor feláll félig-meddig. Meddig tar ez kb?

2013. febr. 11. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Először is ki az a mindenki ? A fitymával rendelkezőknek

a makkjuknak nem száraznak hanem,relative nedvesnek kell lenni .Sokan pontosan ezzel küzködnek, hogy nem az .Ha így tartod nem lesz sokáig az ,mert elhalnak az érző idegvégződések ,és az egész makkod érzéketlenné válik .

Mindjárt nem fog felállni sem hátra húzva sem.De a hátra húzkodási gondod is megoldódik,metéltesd körbe magad .Persze ha egy idő után ez mégsem jönne be,vissza csinálni már nem lehet .

2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
A hátrahúzott fityma, azaz a makk szabadon tartása valóban egészséges. A körülmetélés úgyszintén. Sokan csak az egészségügyi előnyökért csináltatják meg, van aki csecsemő, van aki kisgyerek, és van aki felnőtt korban!
2013. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
30%
Baromság a körülmetélés. Szerintem az evolúció nem téved. Használd a fitymádat és az agyadat rendeltetésszerűen, tisztálkodj rendesen és akkor nem kell csonkolni magad.
2013. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!