Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha nem mosom a péniszem?

Adamka153 kérdése:

Az baj ha nem mosom a péniszem?

Figyelt kérdés
5-6 éves koromba amikor fürödtem nem még ment a fityma vissza a makkomra, és azóta nem nagyon merem hátrahuzni nagyon...most 12 vagyok

2013. febr. 12. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Vagy húzd vissza, ha megy, vagy azonnal orvoshoz kell menni, mert rengeteg fertőzést kaphatsz, sőt ha nem mész orvoshoz, a nőkkel is bajod lesz. Ha a nőket esetleg kihagynád, és fiúkkal ismerkednél, még nagyobb bajod lesz miatta.
2013. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony baj. A fitymát hátra kell húzni mosakodáskor.
2013. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos muszáj lesz. Jó alaposan meg kell mosni minden nap. Csináld óvatosan és ha úgy érzed, hogy valami baj van akkor nyugodtan szólj a szüleidnek vagy valakinek akiben megbízol vagy akár a háziorvosodnak :)
2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anno nálam is ez volt a helyzet h nem akartam megmosni, de ha szóltak volna hogy nem csak vizelésre lehet használni, hanem másra is...De ebben a koromban kezdtem el megmosni, mint amilyenbe most te vagy.. :$
2013. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Azt már valszeg hátra sem tudnád húzni, mert szépen letapadt. Két dolgot tehetsz: vagy erőlteted és hátha sikerül, akkor megúszod az orvosi beavatkozást és helyrejön. Fájni fog, érzékeny lesz és gyulladt, 1-2 hét, mire helyrejön és mosnod kell rendszeresen. A másik eset, hogy orvosi segítség kell, mert ha letapadva marad, a szexuális életed 0 lesz, illetve be fog gyulladni és az nagyon fáj.
2013. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Hátrahuzni hátra tudom csak nem szoktam mert kicsit csííp
2013. febr. 13. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fáj-csíp a fityma hátrahúzása, akkor talán be van kicsit gyulladva, mivel nem mosod rendszeresen. Szólj a szüleidnek, lehet kell rá egy kis kenőcs. Sajnos, ha nem húzod minden nap hátra a fitymádat, akkor a meggyűlt szmegmától (az a fehéres zsíros váladék), befertőződhet, begyulladhat, aztán jön a letapadás. Mindez hosszabb távon be is szűkítheti a fitymát! Szóval, ha rendesen hátramegy a bőr a makk mögé, akkor nincs még gond, rendszeresen mosd meg a napi tisztálkodás során!
2013. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát jó,ez a csípés így volt még kiskoromban is pedig akkor mostam rendszeresen
2013. febr. 16. 18:48
 9/10 anonim válasza:
27%
Ha nem jár könnyen, mindenképp menj orvoshoz. Az a biztos. Nem ritka probléma. Nem kell aggódni, kisebb beavatkozással megoldják. Később problémák adódhatnak ha nem nézeted meg.
2013. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen kezd el ezentúl rendesen megmosni,mert fitymaszükület és letapadás,egyéb betegség kialakulhat.Szépen fürödj meg rendesen és a végén hiába csíp mosd meg szépen a péniszed.Ha kicsit fájna amikor hátrahúzod a fitymád ne ijjedj meg ha rendszeresen elkezded hátrahúzkodni akkor majd lazulni fog a fitymád és ez a fájó érzés meg fog szüni.
2013. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!