Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A porsztatagyulladäs okozhat...

Pszfbt kérdése:

A porsztatagyulladäs okozhat potenciälis zavarokat, nemi vägy hiänyät? Inpotenciät?

Figyelt kérdés
Elöre szeretnem leszögezni hogy csak komoly välaszokat szeretnek! Olyan problemäm van hogy prosztata gyulladäsom volt\van, ezt orvos is lätta meg januärban, es azt vettem eszre magamon hogy gyengebb a potenciälis kepessegem, es nem vägyom a szexre, mär rengeteg antibiotikum kurät vegig csinältam! Sajnos jelenleg külföldön vagyok es nem tudok orvoshoz menni csak ha felmondok, es ezt el szeretnem kerülni! A tüneteim: gyakori vizelesi inger (gyakran eröltetni is kell a produktumot, de van hogy napokig rendben van) alhasi fäjdalom. Meg egy informäcio ami segitheti, a gyulladäs elött mandula mütetem volt, a manduläm romokban hevert, es azt is olvastam hogy ez is okozhatja a prosztata gyulladäsom, mivel volt egy nagy gyulladäs a szervezetemben es az most a veräram segitsegevel a prosztatämat tämada meg?! A konkret kerdes az volna hogy prosztata gyulladäs okozhat impotenciät? Es hogy ez mennyire lehet komoly dolog? Erdemes felmondanom ezert, vagy körülbelül 2 het mulva tudenek hazautazni orvoshoz Magyarorszägra!?

2013. febr. 16. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Átvitt értelemben okozhat.Ez alatt azt kell érteni,hogy prosztata,meg egyéb alhasi fájdalmak mellet kinek van vágya

sexre.Még egyéb betegségek mellett sem nagyon. De ez csak időleges .Ehhez más szervi,és pszihés gondoknak is lenni kell .

A mandula valóban okozhatta a prosztata megbetegedést.

A bacik a vérárammal oda is eljuthattak.A bacik mindig

azt támadják ami a leggyengébb testrész.És ami fontos az

emberi testnél,minden mindennel összefügg .

2013. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget, amugy az alhasi fäjdalom nagyon gyenge es ritka! biztos hogy valami agyi dolog lehet a hätterben...!
2013. febr. 17. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de én a helyedben sürgősen hazajönnék. Tudom, hogy a pénz sokat jelent, de annyit hidd el, nem ér, amit veszíthetsz egy elhúzódó prosztatagyuszival. Túl azon, hogy egy krónikus gyulladás akár a szívedre is húzódhat, gondold végig, hogy azon a tájon, ami egy férfinak oly sokat jelent, nem ondó, hanem genny termelődik. Borítékolható egy maradandó probléma. De ez természetesen csak egy vélemény. Nem vagyok orvos, csak egy sokat megért öreg csóka.
2013. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap beszltem az urologusommal telefonon! Elmondtam neki a tüneteim, velemenye szerint ezt mär csak bemagyaräzom magamnak, mert mär annyi antibiotikumot beszedtem hogy nem lehetek beteg! Termeszetesen teleofnon kersztül nem tudott megvizsgälni,! 1 het mulva mär otthon vagyok, es megvizsgäl! azt mondta hogy sokan evekig gondoljäk hogy betegek es közben nincs semmi bajuk!
2013. febr. 23. 11:13
 5/6 A kérdező kommentje:
kerdeztem hogy okozhatö-e ez problemät ha meg maradok, ö azt mondta hogy biztos hogy nem! genny termelödik??? a prosztata gyulladäsnäl???
2013. febr. 23. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi lett a vége?
2013. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!