Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Megyek...

Fitymaszűkületem van. Megyek urológushoz, körülmetélés kizárt dolog! Megfogja tudni oldani a nélkül is?

Figyelt kérdés
kizárt dolog,hogy körülmetéltessem magam, még részlegesen sem.

2013. febr. 16. 17:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ mennyi idős vagy, és milyen mértékű a szűkület. Ha valamelyest hátrahúzható a fitymád, talán konzervatív úton is lehet próbálkozni a tágítással.
2013. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
51%
Nem minden esetben metélnek, de ha az egyetlen egy megoldás akkor műtét lesz. Megkérdezhetem hogy mi ez a nagy ellenállás részedről a metélés terén?
2013. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
köszi. Persze , válaszolok. :nem szeretnék anélkül élni, hallottam, hogy érzéketlen lesz tőle a makk is...
2013. febr. 16. 17:37
 4/40 anonim ***** válasza:
64%

Látatlanul nem lehet erre mondani igent,meg nemet sem

Bizony én is elkövetnék mindent a metélés ellen.Mert jogom

van hozzá,ezért lenne a ellenállás .A kérdező is így gondolhatja .Egyébként meg ehhez már kinek mi köze van.

2013. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Igen ,jól gondoltad,pontosan így is van.Sajnos ezt sokan nem is merik bevallani .A makkban pontosan 50 érző idegvégződés van .A gatya dörzsölésére mind elhal,a külső felület elkérgesedik .Amíg ez nem következik be metélés után,nagyon érzékeny .
2013. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%
Mennyire komoly a filymaszűkületed? Hány éves vagy?
2013. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
16, hátra tudom huzni teljesen csak szorit
2013. febr. 16. 19:57
 8/40 anonim ***** válasza:
69%
Ha hátra tudod húzni teljesen csak feszít akkor enyhe szükületed van ehhez nem kell metélés,elég ha lazítanak a fitymádon,15 perces beavatkozás,fityma plasztikával meg lehet oldani,de lehet hogy elég kenőcs hozzá,vagy akár házi módszer,otthoni tornáztatás.Tehát fogod és szépen esténként ha már eléggé kiáztál akkor könnyebb tornáztatni a péniszed,szépen húzkodod a péniszed és majd egyre hátrébb tudod húzni.
2013. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell kiakadni a körülmetélés miatt. Nagyon egészséges, jó dolognak tartom. A bemetszés nagyon sokszor nem segít. Az igaz, hogy egy kicsit érzéketlenebb lesz a makk az állandó fedetlenség miatt, de hamar meg lehet szokni. A világon a férfiak 25 - 30 %-a körül van metélve, és számos előnye van nem csak a férfiak számára, hanem a női oldalon is! Bátorság! Légy FÉRFI!
2013. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

“LÉGY FÉRFI”... lol :D


Kislányom, a szexklub odaát van.

2013. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!