Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellyik a legjobb borotva? (lent)

Mellyik a legjobb borotva? (lent)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nagyon erős az arcszőrzetem és sajnos gyorsan is nől, ha este megborotválkozom már reggelre szúrós, szóval minden másik nap kell. Milyen borotvát ajánlotok ami a lehető legszebben letudja vinni, mert a mostanival is küszködöm...

2013. febr. 17. 03:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mindenki a sajátját dicséri,ahogy a ci*ány is

a lovát .Próbálj ki többet és amelyik beválik az lesz a jó neked .Én többet kipróbáltam és maradtam,és maradtam a régi

hagyományos Wilkinson pengénél,természetesen a hozzávaló

nyúzóval.Már 40 éve márka,és semmit sem veszített minőségéből .Az új divatosak horror áron vannak .

2013. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyesmi Solingen van és nagyon meg vagyok vele elégedve:

[link]

[link]

2013. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 2 es által ajánlott sem mai gyerek .A kés borotvával

meg is kell tanulni,nem olyan egyszerű,mint mint egy pengéssel .

2013. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mai gyerek. Igazából egy idős házaspártól kaptam, mikor még a családsegítőnél dolgoztam és segítettem nekik költözni. Teljesen új állapotában sosem használtan dobozostól. Volt néhány fölösleges holmijuk amit felajánlottak, nekünk dolgozóknak.


De szerintem venni is lehet.

2013. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 17. 18:25
 6/9 anonim válasza:
Philips Philishave elektromos, Lift&Cut (emel és vág - megemeli a szőrszálakat és úgy vágja el a tövénél) rendszerű. A lehető legsimábbra viszi le, komolyan, mint a baba bőre olyan lesz utána. Nekem még egy régi, 4000-es modell van, a Philips oldalán úgy látom már 6000-esnél járnak ami biztosan még jobb.
2013. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
linket is tudnál küldeni arról a 6000 ről mert én nem találtam. Más termékkódokat dobott ki.
2013. márc. 24. 20:56
 8/9 anonim válasza:
2013. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] ebben biztosan van az általam említett Lift&Cut technológia
2013. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!