Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nagy a mellem? 14 éves...

Miért nagy a mellem? 14 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

14/F vagyok.Körübelül 1 éve nagyon megvoltam hízva.De a nyáron sikerült rendszeres ússzással és fogyókúrával lefogynom.

Mindenhol lefogytam kivéve a mellemnél.Nem úgy kell elképzelni mint egy női mellet,hanem inkább olyan hegyes féle.Előre félek hogy jövőre a középsuliban emiatt fognak csufolni és kiközösíteni.

Mostanában kb 1 hete járok konditerembe és kifejezetten csak a mellizomra gyúrok.Eddig nem vettem észre változást.

-hogy lehetne eltüntetni?

-illetve miért van ez?


2013. febr. 17. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 180 cm 70 kg vagyok
2013. febr. 17. 12:19
 2/7 Specus ***** válasza:
Szerintem a pubertánskor is közrejátszik, de ne aggódj. :) Folytasd az edzéseket és meglesz majd az eredménye.
2013. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kondor Judit ***** válasza:
100%
Ez a hormonváltozás miatt van,ha zavar akkor beszélj a háziorvosoddal ő tudja majd,hogy hová fordulj,ezzel a kérdéssel.
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a biztatást :)
2013. febr. 17. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd mikor férfiasodsz is ,elfog tünni.Még sokat alakul a tested
2013. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fáj a mellszövet, és csomót érzel, feltétlenül menj el orvoshoz. Először ki kell zárni a daganatot (férfiaknál is létezik emlődaganat, nagyon ritka), de inkább a hormonális változások miatt lehet.


Nekem kamaszkoromban egy -két napig nagyon féjt, és emlékszem, volt egy hét, amikor annyira fájtak a heréim, hogy majd megőrültem a fájdalomtól, de elmúlt.

Ha tartósan fennáll a panasz, azért nem árt, ha orvos is látja!

2013. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Üveges válasza:
Edz tovább és szerintem jó lesz.Gondolom azért van mert megnyúlt a bőröd mikor meghíztál.
2013. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!