Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisgyerek koromban fitymaszűkü...

Kisgyerek koromban fitymaszűkületem volt, amit operáltak is. A bőrből vágtak le ugye. Elég gyakran járok ki vizelni. Nem fáj igazából, csak kiváncsi lennék van e köze ennek a gyakori vizelésnek a gyerekkoromban kialakúlt fitymaszűküléshez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

nem hiszem, szerintem a két dolognak nincs köze egymáshoz.

a gyakori vizelési ingered most alakult csak ki nemrég?

2013. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig is többet jártam ki mint más,legyen olyan 3-4 éve,hogy elég zavaró!Van,hogy félóránként kell kijárnom,tiz percenként...
2013. febr. 18. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

A fityma szűkület megoldásának ehhez semmi köze .

Valami miatt nem ürül ki teljesen a húgyhólyagod .

Tehát ahogy a veséd keveset termel,már megint telt húgy

hólyagod van ,és vizelési ingert is érzel .Amikor eláll a pisi,próbálj még kicsit hasizommal rápréselni,még egy kicsi follyon ki . Ezt a wc re

leülve ajánlanám .

2013. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori vizelési ingert a prosztata okozza. Közvetlenül biztos nincs összefüggésben az egykori fityma szűkülettel. Esetleg csak úgy ha régen volt valami betegséged a szűkület miatt és ez okozott elváltozást a prosztatádban. De erre nagyon kis esély van/0,0001%/
2013. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de csak 23 vagyok,és a vizelés közbe nincs semmilyen égető,vagy fájó érzés
2013. febr. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!