Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utána 3-4 nappal,...

Körülmetélés utána 3-4 nappal, nektek is vérzett a péniszetek, pisilés kor?

Figyelt kérdés
Sajnos, amikor pisilek megindul a vérzés és nem nagyon akar elállni, csak kb 20-30 perccel utána. Közre játszhat vajon az is, hogy éjszakánként állandóan merevedni akar és ilyenkor húzza bőrömet a varrat. Lehet hogy az egyik ért elvágta vagy valami? FONTos

#vérzés #pénisz #körülmetélés #utána #3-4 nappal #pisilés kor?
2013. febr. 19. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Nagyon vérzik??? Akkor menj vissza! Egyébként az ereket elégetik, nem szabadna vérezni.
2013. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok metélt ,így csak mint műtött sebhez szólnék hozzá .Mint minden vágott seb vérzik is .Ez talán nem is baj,mert önmagát tísztitja .A kórokozók kifelé jönnek .

Az éjszakai merevedést nem tudod kivédeni ,ez is egy természetes dolog.Ilyenkor húzódik a seb,itt-ott fel is szakad.Itt nem csak egyet,hanem több eret is elvágtak ,amik

össze vannak varrva .A húzódás miatt keletkezhet a varrat mellett,kis felszakadás ,és vérzik is .Pisiléskor is mozditod,húzódik.Mindig steril törlővel töröld le,ne vigyél rá bacikat.Biztosan írtak fel fertőtlenítő kenőcsöt is,bár én egy fertőtlenítő sprét sokkal jobbnak tartok .Csak hogy ez drágább mint a kenőcs (1200körüli)

A visszafertőzés miatt a steril gézzel való bekötést ajánlanám,jobb megoldás ez,mint a gyakori alsó csere.

Ha a sebhez ragad,kamillában leáztatod.Fürdés csak zuhany alatt .

2013. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Több videót megnéztem,egyben sem égették el az ereket,elkötötték ,elvarrták őket .
2013. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért kellett a körülmetélés, azért kérdezem, mert sajnos nekem is megcsinálták és elég szépen megkeserítette az életem :S
2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fitymaszűkület miatt!

Amúgy voltam dokinál és állítólag mindenkivel előfordulhat.

De akkor is idegesít, főleg hogy nem áll el.

De a kérdés továbbra is fent áll, veletek is előfordult már?

2013. febr. 19. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Nézesd meg, ha félsz, nem vesztesz vele semmit, de ez a körülmetélés megfogja keseríteni a szexuális életed, tapasztalat, nem csak hülyeséget beszélek
2013. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Amikor pici voltam, nekem akkor csinálták ezt meg és nekem is csak a bajt hozta. Ahogy emlékszem, nem nagyon vérzett, de csípett nagyon a pisiléskor :(

Vissza kéne menni a dokihoz. És miért kellett az egészet levágni amúgy? Annyira heges, gyulladt, fertőzött volt, vagy cukorbeteg vagy? :(

2013. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

egyik sem, mint leírtam fitymaszűkület miatt! Sajnos még most is vérzik! Nem tudok vele mit csinálni! Tanács?

Holnap kell vissza mennem!

2013. febr. 20. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj vissza, ha vérzik...
2013. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Argetlam válasza:
35%
Komoly ilyen hülyéket már bocsánat :D Nyugi az első napokban nekem is ugyan ez volt és mégsem lett semmi bajom, mert a doki azt mondta ez optimális reakció...
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!