Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A porsztatagyulladäs okozhat...

Pszfbt kérdése:

A porsztatagyulladäs okozhat potenciälis zavarokat? Inpotenciät?

Figyelt kérdés
Elöre szeretnem leszögezni hogy csak komoly välaszokat szeretnek! Olyan problemäm van hogy prosztata gyulladäsom volt\van, ezt orvos is lätta meg januärban, es azt vettem eszre magamon hogy gyengebb a potenciälis kepessegem, es nem vägyom a szexre, mär rengeteg antibiotikum kurät vegig csinältam! Sajnos jelenleg külföldön vagyok es nem tudok orvoshoz menni csak ha felmondok, es ezt el szeretnem kerülni! A tüneteim: gyakori vizelesi inger (gyakran eröltetni is kell a produktumot, de van hogy napokig rendben van) alhasi fäjdalom. Meg egy informäcio ami segitheti, a gyulladäs elött mandula mütetem volt, a manduläm romokban hevert, es azt is olvastam hogy ez is okozhatja a prosztata gyulladäsom, mivel volt egy nagy gyulladäs a szervezetemben es az most a veräram segitsegevel a prosztatämat tämada meg?! A konkret kerdes az volna hogy prosztata gyulladäs okozhat impotenciät? Es hogy ez mennyire lehet komoly dolog? Erdemes felmondanom ezert, vagy körülbelül 2 het mulva tudenek hazautazni orvoshoz Magyarorszägra!?
2013. febr. 19. 12:00
 1/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló betegségem volt, annyi külömbséggel hogy nekem nem volt megnagyobbodva a prosztatám.Ezért könnyen ment a vizelés. A doki szerint kihathat a nemi működésre a prosztata állapota. Én azt javaslom, hogy amíg nem jutsz el orvoshoz vegyél natúr préselt tökmagolajat és napi két evőkanállal vegyél be belőle. A tökmagolaj a legtöbb prosztata gyógyszer alapanyaga.
2013. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre már az elmúlt napokban is bőséges korrekt

választ adtam .Olvasd el azt ott írt válaszokat .

2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma vettem egy üveg tökmag olajat! köszi a tippet! A mäsidok hozzäszolnak, meg annyit hogy olvastam a kommentet, csak abban nem volt semmi olyan mint az elsöben hogy mi segithet!
2013. febr. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!