Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszkori izzasásra milyen...

Kamaszkori izzasásra milyen gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés
tehát a hónaljam erősen izzad és a tenyerem meg a lábam is szokott
2013. febr. 22. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem más ,mint a test hőszabályozása .

Izzadás lehet,a test nagyobb igénybe vételétől,öltözködéstől,pszihés alapon,vagy valamilyen betegség kiváltása folytán .Ennek megfelelően testünk különböző része kezd izzadni .Kamaszkorba a hormonok is

előidézhetik .Ennek megfelelően is kell a gyógymódot megkeresni rá ,illetve a hőleadás csökkentését .

A tenyér izzadása,az izgalomtól ,idegességtől van.Pszihés

háttér az oka .Még a hónalj izzadást is ide lehetne sorolni .

2013. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon erősen izzadtam és semmi nem segített,se spray,se dezodor,de vettem a patikában solution antisudorica nevű 300 ft-os szert,amit fürdés után kell fel kenni vékonyan a hónajra és másnap meg simán sprayt használtam és azóta már nem izzadok erősen,eleinte két naponta kentem vele este magam,utána már csak heti egyszer.De sérült,vagy aznap borotvált hónajra nem szabad használni.
2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvileg arra allergias vagyok
2013. febr. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!