Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van akkor ha fityma túl...

Mi van akkor ha fityma túl nővekedésem van?

Figyelt kérdés
szóval a fitymám hosszú és ilyen elefánt ormány szerű könnyen le tudom húzni de mikor lehúzom akkor fáj mert szorítja makkom és nehezen tudom fel húzni utána, mit tudok ennek érdekében tenni? Zavarhat ez a szexben?

2013. febr. 26. 16:31
 1/8 A kérdező kommentje:
és ez csak merev állapotban van... ha lankadt akkor könnyen lehet húzogatni
2013. febr. 26. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor már nem száraz,és úgy már nem fog zavarni .
2013. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hossza végülis nem számít, teljesen normális, ha túllóg a makkon (ahogy persze az is, ha nem).


Az már nagyobb para, hogy picit szűk és kellemetlen ezért hátrahúznod... Próbáld meg kézzel tágítani, minél többet hátrahúzni (bármennyire kellemetlen, ha megy, gond nincs belőle, szoktatni kell hozzá), és jobb lesz.

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Fitymaszűkület. Műteni kell valószínűleg, menj el vele dokihoz.
2013. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudjuk, zavarhat-e a szexben, ezt neked jobban kell érezned. De az ormánykór és a fitymaszűkület lehet egymással összefüggő, igaz, attól még lehetsz fitymaszűkületes, hogy nem vagy odalent elefáni, és lehetsz ormányos úgyis, hogy nem vagy szűkületes.

Az ormánykórt amúgy úgy tudom, "fitymatúltengésnek" hívják.


Életkort ugyan nem írsz te sem, azonban érdemes lenne kicsit körbenézni az alábbi topikban. Az itt író ürge akár neked is tud segíteni, ha megkéred, ő mindenkinek segít, akinek tud!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2013. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ormánykór? Na így még nem hallottam sose. o_O;
2013. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már igen. De nem feltétlenül KÓR-os... :D
2013. márc. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2013. márc. 4. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!