Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem lenne?

Fitymaszükületem lenne?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok!

2 hete nem birtam nyugalmi helyzetben sem háthahuzni a fitymám.Eljuttam addig hogy hátramenne,de nem merem a makk pereme mőgé huzni,mert érzem hogy szorit és ha hátrahuznám teljesen akor attol tartok vissza nemigen akarna meni.

Erekcio következtében viszont csak félig megy hátra ha feszitem akor pedig fáj.



2013. febr. 26. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy itt leírtad bizony ez szűkületre vall .
2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Szép haladás, csak gyakorolj tovább! :)


Ha nem mered hátrahúzni a makk mögé, nem gond, idővel menni fog az is, egyelőre inkább ne is próbálkozz. Biztonságosabban úgy tudod nyújtani a fitymádat, ha előrefelé nyújtod ki inkább, és úgy tartva próbálod tágra nyitni a nyílását. Persze semmi durvaság, csak annyira húzd, hogy ne fájjon!

2013. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kammilás vizzel probáld meg ! :)

Az segít és jó mindenre .:)

2013. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Csak két hete? Mi történt két hete, hogy azóta nem megy hátra az a fityma?

Na és addig mi volt?

2013. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ez az.... az utolsó jogosan kérdezi...!


Hirtelen előjön egy ilyen, az mindig jelez valamit.

Pl sok esetben jelezhet cukorbetegséget. De más is lehet, szóval menj el orvoshoz. Mindenképpen és ne várj vele!!!

2013. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó kettő: Én úgy értelmeztem (lehet, hogy hibásan), hogy rájött, hogy a fitymája szűk és két hete elkezdett vele foglalkozni – akkor még egyáltalán nem ment neki, azóta pedig ennyit fejlődött. Vagyis az én olvasatomban az a két hét nem a f.sz. kialakulását jelöli, csak a probléma felismerésének az időpontját.
2013. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez természetes, mint a nőknél a szüzesség.

Nálam is így volt, emlékszem írtak a suliban beutalót az urológiára hogy szűkületem van. Nem mentem el, majd a következő évben én küldtem volna a dokit oda mert semmi fitymaszűkületem nem volt már.

2013. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!