Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, létezik ilyen? (?...

Mit tegyek, létezik ilyen? (? szívprobléma + iskola)

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok jelenleg még tanulok. Az iskolában többször is rosszul lettem, ma már annyira, hogy majdnem elájultam. Elmentem a dokihoz aki azt mondta ez azért van mert sokat sportolok, és így a szívem hozzá van szokva a nagy igénybevételhez, de amikor ülök annyira lecsökken a "teljesítménye", hogy nem kap elég vért az agyam (konkrétan 40-es volt a pulzusom...). Azt javasolta, hogy járkáljak 20-30 percenként illetve amikor rosszul kezdem érezni magam. Az első kérdésem, hogy tényleg létezne ilyen? A másik pedig, hogy mit csináljak az iskolában, mert még itthon ok a járkálás de a suliban le kell ülni a 45 percet...
2009. szept. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolom nem n45 perc alatt lesz 40-es pulzusod, ha meg igen, akkor kardiológushoz kéne fordulnod.

Amúgy teljesen helyt álló amit az orvos mondott, de ha ez ilyen erős és rendszeres tüneteket okoz, az viszont nem egészséges. egy aktívan sportoló, attól nem lehet rosszul, mert egy órát egy helyben kell ülnie, de még tán 10 óra egy helyben üléstől sem.

2009. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kardiológiára kaptam időpontot... és igen 45 perc üléstől vagyok rosszul. Köszönöm a választ de sajnos még mindig nem tudom, hogy oldjam meg a suliban járkálást... nem foghatom rá mindig a pisilésre...
2009. szept. 10. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélj a tanároddal!Az osztályfönököddel!Ha pedig nem hisz neked menny vissza ahoz a dokihoz aki ezt javasolta és vigyél/kérjél papírt erről!
2009. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, az az iskolaorvos gazos. Tutira semmi bajod, csak vegy vissza a tempodbol, ne stresszelj, es igyel 2 l folyadekot naponta. Szerintem tul sok dogot vallalhatsz magadra. Erre lehet, hogy sokan szarul reagalnak , de gondoljanak csak vissza.
2009. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!