Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mennyire súlyos fitymaszűkü...

Ez mennyire súlyos fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és most hogy elkezdtem aktívabb szexuális életet élni, kezdek aggódni hogy nekem is az van. Bár szex közben ha ondós a péniszem akkor gond nélkül csúszik a bőr rendesen, és víz alatt is könnyen rugalmasan húzható a fityma, viszont szárazon félig tudom csak felhúzni, félig látszik ki a makk ha merev állapotban van a péniszem. Nem tudom, mivel nem vagyok homokos, nem látom a másét, ez normális, vagy mindenkinek ilyen ha száraz? Azt is megemlíteném hogy heges a makk aljánál, szerintem ha jól emlékszem első magömléskor keletkeztek, lehet ez is fitymaszűkületre utal? Szárazon is ugyanolyan rugalmasnak kéne lennie vagy ez csak enyhe fitymaszűkület? Szerintetek el kéne mennem urológushoz, bemetszést ejtetni, vagy ezt még műteni kell?


Elnézést a számtalan kérdésért, remélem lesz valakinek ideje megválaszolgatni mert nagy gond ez nekem a koromra tekintettel...


Kérlek, hogy csak olyan válaszoljon akinek van fogalma az egészről, személyes tapasztalokat nem kérek, csak aki érti is hogy mit ír, köszönöm előre is :)


2013. febr. 27. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szárazon nyújtogasd ,aztán tágul még
2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
enyhe szülületnek hangzik,amikor vízes,tehát amikor fürdesz akkor kellene húzkodni a fitymád,akkor kellene tornáztatnod,akkor teljesen helyre hozhatod.De szárazon is a makkod mögé kellene tudnod húzni a fitymád az lenne a normális.Ha gondolod kérj urologustól időpontot,ehhez elég a bemetszés,a plasztika,tehát a fityma tágítása.A heg arra utal,hogy valami sérülés ért(helytelen és túlzásva vitt fityma tornáztatástól,maszturbálástól is lehet) és így gyógyult meg
2013. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!