Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Figymaszukuletem honnet...

Figymaszukuletem honnet tudhatom meg hogy sulyos e ill. Milyem beavatkozas szukseges?

Figyelt kérdés
Fitymam annyira beszukult hogy csak 6mm atmeroju a lyuk de a teljes korulmetelest szeretnem elkerulni mi ra a legjobb modszer illetve vagy mutet a megoldas?

2013. febr. 6. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sajnálom hogy nem jót tudok írni neked .

Itt nem lesz más megoldás mint a körülmetélés .

Ha már ez van fordulj orvoshoz mennél előbb .

A magán rendelést hagy ki ebből .Ezt mindenképp kórházban végzik el .

2013. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es ez biztos? Nincs mas mod?
2013. febr. 6. 20:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Es mondjuk ha csak a fityma felso reszet tavolitjak el azt a kis peremet?
2013. febr. 6. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőség részleges körülmetélésre, ilyenkor a fitymának csak a beszűkült részét távolítják el. Alaphelyzetben a makkot kb. félig fedi a fityma ilyenkor. Nekem pár napja volt ilyen műtétem. Orvostól függ, hogy vállal-e ilyet jellegű műtétet, sokan a teljes körülmetélést tartják szükségesnek ami a betegnek NEM mindig jó. Tehát próbálj meg tájékozódni és nem belemenni bármilyen hülyeségbe. (ha van rá pénzed érdemes magánrendelést is nézni, nekem 100e volt mindennel együtt). Ha érdekel privátban leírhatom hogy ment ez nekem .
2013. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez így van! Van több mindenre is lehetőséged, csak körültekintőnek kell lenni, és nem bef*sni az orvostól, hanem kiállni magadért, a te saját akaratodért, érdekeidért, amit csak higgadtan, hideg fejjel lehet intézni! Az előző hozzászólót szerintem mindenképp hallgasd meg, mert érdekes lehet, amit elmesélne neked!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Itt viszont azok a módszerek vannak, amelyekkel megoldhatod a szűkületedet, amihez akár segítséget is tudsz kérni attól, aki ezeket taglalja. Érdemes elolvasni!

2013. febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

A teljes korulmetelesnek is vannak fokozatai a nagyon szuken hatravagott es a laza megoldas kozott. A laza TKM-nel siman raerhet a bor a makk peremere.

Ha nem akarsz egy nagyon hatravagottat, keress olyan orvost aki csak az orvosilag szukseges minimumot tavolitja el. Ez a minimum viszont nem mindig a beszukult resz, hanem attol nagyobb terulet. A beszukulestol ugyanis keletkezik egy borelvaltozas, elfeheredik a bor, amit le kell szedni.

2013. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

A nagyon erős szűkületnél is van remény, bemetszés szerintem működhet... most még időben vagy, hogy szólj, NE vágják le az egész fitymát.


Én nagyon megjártam a teljes körülmetéléssel, jobb lett volna egy bemetszés. SOha nem lehet helyrehozni, szóval te még MOST figyelj oda magadra, mert más nem fog!

2013. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A fitymszűkület megoldása műtéti: a beszűkült fitymát el kell távolítani. Ha megkérdezel 10 orvost, akkor 10 ezt fogja javasolni.


Ha tudsz egy kicsit németül, akkor mellékelve egy leírás képekkel:


[link]


Érdemes megcsináltatni, sokan még a kisfokú szűkülettel is megcsináltatják a körülmetélést, sőt megelőzésképp is sokan kérik.

2013. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Vigyázz, kire hallgatsz, ezek a csonkolásfétisben szenvedő beteg emberek nagyon nyomulnak itt.... de hidd el, egyik se fogja vállalni a felelősséget, ha ugyanolyan vagy súlyosabb problémáid lesznek neked is utána (évekkel akár), mint ahogy nekem is.
2013. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy a teljes korul metelest nem engedem ennyi ember csak nem beszel hulyeseget 10 bol szerintem 7 ember megbanta a masik 3 meg csak a kivetel
2013. febr. 22. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!